07 sierpień 2024 | |||||||||
Walid Benbouzid ( Marcq B) | Tourcoing | ||||||||
04 sierpień 2024 | |||||||||
Kamil Ould Djilali ( Gde Synthe) | Bondues | ||||||||
03 sierpień 2024 | |||||||||
Yassine Delbergue ( RAEC Mons 44) | Tourcoing | ||||||||
Gaëtan Fallempin ( Croix) | Bondues | ||||||||
29 lipiec 2024 | |||||||||
Hakim Drablia ( AS Dk-Sud) | Gravelines | ||||||||
Julien Escouflaire ( Wolny) | Calais Beau Marais | ||||||||
28 lipiec 2024 | |||||||||
Thibault Oudoire ( Coquelles) | Calais Beau Marais | ||||||||
Nagim Amini ( Boulogne/mer) | Calais Beau Marais | ||||||||
27 lipiec 2024 | |||||||||
Houa Mouan ( Arras) | Anzin | ||||||||
25 lipiec 2024 | |||||||||
Mouhamed Ouattara ( GD Resende) | Anzin | ||||||||
22 lipiec 2024 | |||||||||
Alexandre Brun ( Marck) | Boulogne/mer B | ||||||||
21 lipiec 2024 | |||||||||
Lucas Omanioue Ebie ( US Provin) | Tourcoing | ||||||||
Louis Lapouge ( Paris SG B) | Gravelines | ||||||||
19 lipiec 2024 | |||||||||
Nordine Elaarrassi ( Marcq) | Tourcoing | ||||||||
18 lipiec 2024 | |||||||||
Léo Golliot ( Marck) | Gravelines | ||||||||
Régional 1 Hauts-de-France2024/2025
Sezon
Poziom : 6
Rodzaj klubów : A
Państwo : Francja
Rozegrane spotkania : 28
Zdobyte bramki : 101 (3.61 bramki na mecz )
46%
Home victories
25%
Remisy
29%
Away victories
Promoted : Roye-Noyon, Camon, Calais Beau Marais, Anzin
Relegatede to lower tier : Lesquin, Avion, Lambres-lez-Douai, Senlis, Noeux-les-Mines, Etaples, Marck, Biache, Saint-Maximin, Itancourt Neuville, Chaumont-en-Vexin, US Provin
Promoted to higher tier : RC Calais
Relegated from higher tier : Compiègne, Marcq-en-Baroeul, Saint-Amand FC
Régional 1 Hauts-de-France 2024/2025's fixtures and results
1. Kolejka
Klasyfikacja generalnaOstatnio zaktualizowane 09/09/2024
pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
1
| Boulogne/mer B | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 3 | +7 | |
2
| Camon | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | +3 | |
3
| Compiègne | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | +1 | |
4
| Porto Amiens | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | +1 | |
5
| Hazebrouck | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | +1 | |
6
| Saint-Omer | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | |
7
| Gravelines | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | |
8
| Escaudain | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | +3 | |
9
| Feignies-Aulnoye B | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | |
10
| Cambrai | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | |
11
| Tourcoing | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | |
12
| Steenvoorde | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | -5 | |
13
| Arras | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 10 | -6 | |
14
| Calais Beau Marais | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 |
Ostatnie transfery
Rankings
1 | Boulogne/mer B | Z 4-3 Saint-Omer25/08/2024 | Z 5-0 Steenvoorde01/09/2024 | ZHazebrouck 0-1 07/09/2024 | |
2 | Amiens B | ZGrande Synthe 0-2 24/08/2024 | ZSaint-Amand FC 0-1 01/09/2024 | ||
- | Marcq-en-Baroeul | Z 3-2 Longueau24/08/2024 | ZAnzin 0-2 01/09/2024 | ||
- | Béthune | Z 1-0 Chambly B25/08/2024 | ZLoon-Plage 2-5 30/08/2024 | ||
- | Camon | Z 2-1 Tourcoing25/08/2024 | ZCalais Beau Marais 1-3 01/09/2024 | ||
6 | Compiègne | R 1-1 Steenvoorde25/08/2024 | ZFeignies-Aulnoye B 3-4 01/09/2024 | ||
- | Maubeuge | RChoisy-au-Bac 1-1 25/08/2024 | Z 4-1 Roye-Noyon01/09/2024 | ||
- | Saint-Omer | PBoulogne/mer B 4-3 25/08/2024 | R 0-0 Hazebrouck01/09/2024 | ZArras 2-3 07/09/2024 | |
- | Gravelines | P 1-2 Feignies-Aulnoye B25/08/2024 | RTourcoing 2-2 01/09/2024 | Z 1-0 Calais Beau Marais07/09/2024 | |
10 | Bondues | Z 3-1 Anzin25/08/2024 | RLaon 2-2 01/09/2024 | ||
- | Porto Amiens | Z 2-1 Calais Beau Marais25/08/2024 | RCambrai 1-1 01/09/2024 | ||
12 | Loon-Plage | ZRoye-Noyon 1-4 24/08/2024 | P 2-5 Béthune30/08/2024 | RGrande Synthe 0-0 07/09/2024 | |
13 | Hazebrouck | Z 2-0 Escaudain25/08/2024 | RSaint-Omer 0-0 01/09/2024 | P 0-1 Boulogne/mer B07/09/2024 | |
14 | Escaudain | PHazebrouck 2-0 25/08/2024 | Z 5-0 Arras01/09/2024 | ||
- | Chambly B | PBéthune 1-0 25/08/2024 | Z 2-0 Grande Synthe01/09/2024 | ||
- | Longueau | PMarcq-en-Baroeul 3-2 24/08/2024 | Z 2-1 Choisy-au-Bac01/09/2024 | ||
17 | Saint-Amand FC | Z 6-1 Laon25/08/2024 | P 0-1 Amiens B01/09/2024 | ||
- | Feignies-Aulnoye B | ZGravelines 1-2 25/08/2024 | P 3-4 Compiègne01/09/2024 | ||
19 | Cambrai | RArras 2-2 24/08/2024 | R 1-1 Porto Amiens01/09/2024 | ||
20 | Laon | PSaint-Amand FC 6-1 25/08/2024 | R 2-2 Bondues01/09/2024 | ||
- | Tourcoing | PCamon 2-1 25/08/2024 | R 2-2 Gravelines01/09/2024 | ||
- | Grande Synthe | P 0-2 Amiens B24/08/2024 | PChambly B 2-0 01/09/2024 | R 0-0 Loon-Plage07/09/2024 | |
23 | Choisy-au-Bac | R 1-1 Maubeuge25/08/2024 | PLongueau 2-1 01/09/2024 | ||
- | Steenvoorde | RCompiègne 1-1 25/08/2024 | PBoulogne/mer B 5-0 01/09/2024 | ||
25 | Arras | R 2-2 Cambrai24/08/2024 | PEscaudain 5-0 01/09/2024 | P 2-3 Saint-Omer07/09/2024 | |
26 | Roye-Noyon | P 1-4 Loon-Plage24/08/2024 | PMaubeuge 4-1 01/09/2024 | ||
- | Anzin | PBondues 3-1 25/08/2024 | P 0-2 Marcq-en-Baroeul01/09/2024 | ||
- | Calais Beau Marais | PPorto Amiens 2-1 25/08/2024 | P 1-3 Camon01/09/2024 | PGravelines 1-0 07/09/2024 |
Najdłuższe serieOstatnio zaktualizowane 09/09/2024 o 05:55
Serie zwycięstw
Serie porażek
Serie remisów
Serie bez remisów
Serie bez porażki
Serie bez zwycięstwa
Niezwyciężone serie
Bezbramkowe serie
Serie straconych bramek
Serie zdobytych bramek
Klub | Serie | Trwające | |
---|---|---|---|
Boulogne/mer B | 3 | 3 | |
Marcq-en-Baroeul | 2 | 2 | |
Amiens B | 2 | 2 | |
Camon | 2 | 2 | |
Béthune | 2 | 2 | |
Loon-Plage | 1 | ||
Porto Amiens | 1 | ||
Hazebrouck | 1 | ||
Feignies-Aulnoye B | 1 | ||
Saint-Amand FC | 1 | ||
Bondues | 1 | ||
Escaudain | 1 | ||
Compiègne | 1 | ||
Longueau | 1 | ||
Maubeuge | 1 | ||
Chambly B | 1 | ||
Saint-Omer | 1 | ||
Gravelines | 1 |
Ranking matchday by matchdayOstatnio zaktualizowane 09/09/2024 o 05:55
Drużyna \ Run. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Boulogne/mer B | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
Camon | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
Hazebrouck | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
Compiègne | 8 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
Porto Amiens | 3 | 5 | ||||||||||||||||||||||||
Escaudain | 14 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Feignies-Aulnoye B | 3 | 7 | ||||||||||||||||||||||||
Cambrai | 6 | 8 | ||||||||||||||||||||||||
Saint-Omer | 10 | 9 | ||||||||||||||||||||||||
Gravelines | 11 | 9 | ||||||||||||||||||||||||
Tourcoing | 11 | 9 | ||||||||||||||||||||||||
Arras | 6 | 12 | ||||||||||||||||||||||||
Steenvoorde | 8 | 13 | ||||||||||||||||||||||||
Calais Beau Marais | 11 | 14 |
Most frequent scoresOstatnio zaktualizowane 09/09/2024 o 05:55
Score | Frequence |
---|---|
0 - 0 | 2 times |
1 - 0 | 4 times |
1 - 1 | 3 times |
2 - 0 | 4 times |
2 - 1 | 4 times |
2 - 2 | 3 times |
3 - 1 | 2 times |
Score | Frequence |
---|---|
3 - 2 | 2 times |
4 - 1 | 2 times |
4 - 3 | 2 times |
5 - 0 | 2 times |
5 - 2 | 1 times |
6 - 1 | 1 times |
Komentarze