Régional 3 Grand Est2024/2025
Sezon
Poziom : 8
Rodzaj klubów : A
Państwo : Francja
Relegatede to lower tier : Sélestat, Mundolsheim, Sainte-Croix-en-Plaine, Hadol Dounoux, Riedisheim, Laxou Sapinière, Le Theux, Espérance Saint-Dizier, Villey St Etienne, Saint-Mihiel, Revin, Rombas, JS Vaudoise, Nordhouse, UFC Aube, Saint-Julien-lès-Metz, Château-Porcien, Fismes AV, Liart-Signy, Bassin Piennois B, Magny B, Nousseviller B, Sarrebourg B, Obermodern B, Pfettisheim, Saint-Nabord, Jeunes de la Vingeanne, Mothern
, Sermersheim
Promoted to higher tier : Sedan, Strasbourg Robertsau, Saint-Max-Essey, Kingersheim, Neudorf 1925, Mulhouse Foot Réunis, Dahlenheim, Jarny, Alliance Sud Ouest Aubois, Behonne-Longeville, APM Metz B, Freyming Merlebach, Reims Murigny, Laneuveville-devant-Nancy
Relegated from higher tier : Wintzfelden Osenbach, Bassin Piennois, Schweighouse, ACBD Blainville, Avize Grauves, SC Sézanne, Behren-lès-Forbach, Jarville B, Darnieulles, US Yutz, Pays Rhénan
Régional 3 Grand Est 2024/2025's fixtures and results
1. Kolejka
All
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Grupa E
Grupa F
Grupa G
Grupa H
Grupa I
Grupa J
Grupa K
Grupa L
Grupa M
Grupa N
Klasyfikacja generalnaOstatnio zaktualizowane 04/09/2024
pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
1
| Cheveuges | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | +4 | |
2
| Blagny | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | +2 | |
3
| OCPAM C | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | |
3
| Torcy Sedan | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | |
5
| Villers Semeuse B | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | |
5
| Val de l'Aisne | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | |
7
| Bazeilles | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | |
7
| Bétheny | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | |
9
| ASTRM | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | |
9
| Le Chesne | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | |
11
| Les Ayvelles | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | |
12
| ESCCM | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | -4 |
Rankings
1 | Neufchâteau | Z 4-1 Chaumont B25/08/2024 | ZBar-sur-Seine 1-4 07/09/2024 | |
- | St Etienne Seltz | ZPreuschdorf 0-3 25/08/2024 | Z 1-0 Schleithal 07/09/2024 | |
- | Ingwiller | ZBischheim B 0-3 25/08/2024 | Z 3-0 Schweighouse07/09/2024 | |
- | Montbronn | Z 4-0 Drulingen25/08/2024 | ZMorhange B 1-3 07/09/2024 | |
- | Ludres | ZBar-le-Duc B 1-2 25/08/2024 | Z 4-1 Gondrevilley07/09/2024 | |
- | Sundhoffen B | ZFC Rouffach 0-5 25/08/2024 | Z 2-1 St-Dié Kellermann B07/09/2024 | |
7 | Wittelsheim | RFCW 06 3-3 25/08/2024 | Z 1-0 Fessenheim07/09/2024 | |
- | FC Metzing | R 0-0 Forbach B25/08/2024 | ZDrulingen 1-2 07/09/2024 | |
- | Etain Buzy | REntente VHF 1-1 25/08/2024 | Z 7-0 Val de L'Orne B07/09/2024 | |
- | Heillecourt B | RPulnoy 0-0 25/08/2024 | Z 3-2 Lunéville B07/09/2024 | |
- | Briey | R 1-1 Saulnes25/08/2024 | ZSFVB 2-3 07/09/2024 | |
- | Hésingue | RKoetzingue B 2-2 25/08/2024 | Z 2-1 Hirsingue07/09/2024 | |
13 | Blénod | Z 1-0 Lunéville B04/09/2024 | ||
- | Audun le Tiche | ZBassin Piennois 0-3 25/08/2024 | ||
- | Mulhouse B | ZFCM 1940 1-2 25/08/2024 | ||
- | Steinseltz | ZMolsheim B 1-2 25/08/2024 | ||
- | Torcy Sedan | ZBazeilles 1-2 25/08/2024 | ||
- | Chatel SG | Z 4-0 COSVF B25/08/2024 | ||
- | ESM Troyes | ZSaint-Méziéry B 0-9 25/08/2024 | ||
- | Vaux-sur-Blaise | Z 2-0 Montier-en-Der25/08/2024 | ||
- | Zillisheim | Z 3-0 RC Dannemarie25/08/2024 | ||
- | Blagny | Z 3-1 Les Ayvelles 25/08/2024 | ||
- | Réding | Z 4-0 Walscheid25/08/2024 | ||
- | Hochfelden | Z 1-0 Hoenheim25/08/2024 | ||
- | Romilly | ZROS 2-3 25/08/2024 | ||
- | Sarreguemines B | ZBehren 0-1 25/08/2024 | ||
- | Veymerange | ZCreutzwald 1-3 25/08/2024 | ||
- | Chevillon | ZNogent/S B 0-3 25/08/2024 | ||
- | Kaltenhouse | ZHunspach 2-3 25/08/2024 | ||
- | Avize Grauves | Z 6-1 Nord Aubois25/08/2024 | ||
Najdłuższe serieOstatnio zaktualizowane 08/09/2024 o 12:47
Serie zwycięstw
Serie porażek
Serie remisów
Serie bez remisów
Serie bez porażki
Serie bez zwycięstwa
Niezwyciężone serie
Bezbramkowe serie
Serie straconych bramek
Serie zdobytych bramek
Klub | Serie | Trwające | |
---|---|---|---|
Ludres | 2 | 2 | |
Montbronn | 2 | 2 | |
Ingwiller | 2 | 2 | |
St Etienne Seltz | 2 | 2 | |
Sundhoffen B | 2 | 2 | |
Neufchâteau | 2 | 2 | |
Wittersheim | 1 | ||
OCPAM C | 1 | ||
Blagny | 1 | ||
Val de l'Aisne | 1 | ||
Villers Semeuse B | 1 | ||
Tinqueux Champ. | 1 | ||
Fagnières B | 1 | ||
Cormontreuil B | 1 | ||
Avize Grauves | 1 | ||
SC Sézanne | 1 | ||
Chartreux | 1 | ||
Vaux-sur-Blaise | 1 | ||
Chevillon | 1 | ||
ESM Troyes | 1 | ||
ASPTT Chaumont | 1 | ||
Bar-sur-Seine | 1 | ||
Epinal C | 1 | ||
Bulgneville | 1 | ||
Jarville B | 1 | ||
Vandoeuvre B | 1 | ||
Chatel SG | 1 | ||
Verny | 1 | ||
Audun le Tiche | 1 | ||
Marange Silvange | 1 |
Ranking matchday by matchdayOstatnio zaktualizowane 08/09/2024 o 12:47
Drużyna \ Run. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cheveuges | 1 | |||||||||||||||||||||||||
Blagny | 2 | |||||||||||||||||||||||||
OCPAM C | 3 | |||||||||||||||||||||||||
Torcy Sedan | 3 | |||||||||||||||||||||||||
Villers Semeuse B | 5 | |||||||||||||||||||||||||
Val de l'Aisne | 5 | |||||||||||||||||||||||||
Bazeilles | 7 | |||||||||||||||||||||||||
Bétheny | 7 | |||||||||||||||||||||||||
ASTRM | 9 | |||||||||||||||||||||||||
Le Chesne | 9 | |||||||||||||||||||||||||
Les Ayvelles | 11 | |||||||||||||||||||||||||
ESCCM | 12 |
Most frequent scoresOstatnio zaktualizowane 08/09/2024 o 12:47
Score | Frequence |
---|---|
0 - 0 | 5 times |
1 - 0 | 14 times |
1 - 1 | 5 times |
2 - 0 | 8 times |
2 - 1 | 13 times |
2 - 2 | 1 times |
3 - 0 | 8 times |
3 - 1 | 7 times |
3 - 2 | 7 times |
3 - 3 | 3 times |
4 - 0 | 5 times |
Score | Frequence |
---|---|
4 - 1 | 8 times |
4 - 2 | 4 times |
4 - 3 | 1 times |
5 - 0 | 1 times |
5 - 1 | 1 times |
5 - 2 | 2 times |
6 - 0 | 2 times |
6 - 1 | 1 times |
6 - 2 | 2 times |
7 - 0 | 1 times |
9 - 0 | 1 times |
Komentarze