Roye-Noyon 2012/2013
Kadra Roye-Noyon 2012/2013
Bramkarze
| Data ur. | 11/03/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Data ur. | 09/05/1991 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 20/01/1986 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 83 kg |
Pokaż statystyki
Obrońcy
| Data ur. | 21/09/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 77 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 04/01/1981 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 83 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 26/09/1981 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 71 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 12/12/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Data ur. | 03/11/1986 |
| Wiek | 26 lat |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 10/06/1991 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 20/10/1988 |
| Wiek | 24 lat |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 31/05/1989 |
| Wiek | 24 lat |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 11/10/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 63 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 07/10/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 87 kg |
Pokaż statystyki
Pomocnicy
| Data ur. | 29/01/1986 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 72 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 25/12/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 71 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 15/08/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 66 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 21/05/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 04/04/1991 |
| Wiek | 22 lat |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 02/09/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 69 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 18/07/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 65 kg |
Pokaż statystyki
Napastnicy
| Data ur. | 14/05/1986 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 81 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 13/07/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 63 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 26/02/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 01/02/1979 |
| Wiek | 34 lat |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 01/01/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 71 kg |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 18/03/1994 |
| Wiek | 19 lat |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 10/11/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
Pokaż statystyki
| Data ur. | 02/05/1991 |
| Wiek | 22 lat |
Trener
Trener
Data ur. 06/12/1976
Wiek 36 lat
Przyszedł : 01/07/2011
Odszedł : 26/06/2018
Wskaźnik sukcesu w tej drużynie:
45 %
Wskaźnik sukcesu od początku kariery:
45 %
Pracownicy
| Grégory Magny | Przyszedł : 01/07/2011 |
| Asystent Trenera |
Lista spotkań
| 11/05 | 11/05/2013 | Championnat de France AmateurCFA | Journée 32J32 | Dunkerque | ![]() | 3 0 | ![]() | Roye-Noyon | |
| 18/05 | 18/05/2013 | Championnat de France AmateurCFA | Journée 33J33 | Roye-Noyon | ![]() | 2 1 | ![]() | Calvi | |
| 25/05 | 25/05/2013 | Championnat de France AmateurCFA | Journée 34J34 | Amnéville | ![]() | 4 2 | ![]() | Roye-Noyon |
Podsumowanie rozgrywek 2012/2013Ostatnio zaktualizowane 29/08/2026 o 20:44
Championnat de France Amateur | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 12 | 14 | 8 | 39 | 35 | 4 |
| CFA Groupe A | ||||||
French Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 35 | 12 | 14 | 9 | 39 | 37 | 2 |
Transfery: przyjścia
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 18/06 | 18/06/2012 | ![]() | David Steppé | Luzenac | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Lilian Bochet | VAFC B | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Thomas Bodart | Pacy-sur-Eure | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Kris Devaux | ||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Rémi Douville | ||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Patrick Etshimi | Fresnoy | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | N. Hattaoui | ||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Olivier Hernout | Ailly/Somme | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Keny Moulet | Avion | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | S. N'Guessan | Niort | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | J. I. Niang | Évreux | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Lerou-Guy Tahin | AC Amiens | |
| 18/07 | 18/07/2012 | ![]() | Edson Seidou | AC Amiens | |
| 05/11 | 05/11/2012 | ![]() | Joseph Mawaye | Free | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Jérémy Vaury | Beauvais B | |
Transfery: odejścia
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 28/06 | 28/06/2012 | ![]() | N. Bourabia | AC Amiens | |
| 29/06 | 29/06/2012 | ![]() | Y. Armoudon | Compiègne | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Ayhan Güçlü | Evian TG | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Ndong Nguema | Ailly/Somme | |
| 30/07 | 30/07/2012 | ![]() | Willy Duventru | Rodez | |
| 05/01 | 05/01/2013 | ![]() | Lerou-Guy Tahin | FCM Aubervilliers | |
| 31/01 | 31/01/2013 | ![]() | Marti-Piqué | Compiègne | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Mamadi Kaba | Retired | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Constant Bertin | Free | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Meddy Decuyper | Free | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 31/08/2026 o 00:32
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
35%
41%
38%
Wszystkie rozgrywki
35%
44%
40%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
35%
29%
32%
Wszystkie rozgrywki
35%
28%
31%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
47%
35%
41%
Wszystkie rozgrywki
47%
33%
40%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
47%
35%
41%
Wszystkie rozgrywki
47%
33%
40%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
29%
47%
38%
Wszystkie rozgrywki
29%
44%
37%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
41
49
41
Wszystkie rozgrywki
41
49
45
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
44
42
44
Wszystkie rozgrywki
44
42
43
Najczęstszy wynik
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 4 razy | 4 razy |
| 1 - 0 | 2 razy | 2 razy |
| 3 - 1 | 1 razy | 1 razy |
| 0 - 1 | 2 razy | 2 razy |
| 2 - 1 | 4 razy | 4 razy |
| 2 - 4 | 1 razy | 1 razy |
| 4 - 1 | 1 razy | 1 razy |
| 1 - 1 | 1 razy | 1 razy |
| 2 - 2 | 1 razy | 1 razy |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 3 razy | 3 razy |
| 1 - 2 | 1 razy | 1 razy |
| 2 - 0 | 1 razy | 2 razy |
| 0 - 0 | 3 razy | 3 razy |
| 2 - 2 | 2 razy | 2 razy |
| 1 - 0 | 2 razy | 2 razy |
| 0 - 1 | 2 razy | 2 razy |
| 1 - 4 | 1 razy | 1 razy |
| 3 - 0 | 1 razy | 1 razy |
| 4 - 2 | 1 razy | 1 razy |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
75%
12.5%
12.5%
Na wyjeździe
66.67%
16.67%
16.67%
Razem
71.43%
14.29%
14.29%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
75%
12.5%
12.5%
Na wyjeździe
66.67%
16.67%
16.67%
Razem
71.43%
14.29%
14.29%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
40%
20%
40%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
15.38%
38.46%
46.15%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
40%
20%
40%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
15.38%
38.46%
46.15%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
21%
65%
14%
19
59
12
Min./Mecz
16%
59%
25%
14
53
22
Min./Mecz
18%
62%
19%
17
56
17
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
21%
65%
14%
19
59
12
Min./Mecz
15%
61%
24%
14
55
21
Min./Mecz
18%
63%
19%
16
57
17
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 31/08/2026 o 00:32
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 02/09/2026 o 10:46
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 3 | 4 |
| 16 - 30 | 6 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Patrick Etshimi - 4 Gole | ||
| 31 - 45 | 4 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Joseph Mawaye - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 6 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Patrick Etshimi - 6 Gole | ||
| 61 - 75 | 9 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Patrick Etshimi - 3 Gole | ||
| 76 - 90 | 11 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Lilian Bochet - 3 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 29/08/2026 o 03:12
| 100 | ![]() | Aurillac FC | 1.29 pkt./m. |
| 101 | ![]() | AS Poissy | 1.31 pkt./m. |
| 102 | ![]() | Luçon | 1.68 pkt./m. |
| 103 | ![]() | Agde | 1.3 pkt./m. |
| 104 | ![]() | Lyon-Duchère | 1.41 pkt./m. |
| 105 | ![]() | Roye | 1.44 pkt./m. |
| 106 | ![]() | FC Mantois | 1.38 pkt./m. |
| 107 | ![]() | GSI Pontivy | 1.24 pkt./m. |
| 108 | ![]() | Vesoul | 1.41 pkt./m. |
| 109 | ![]() | Saint-Priest | 1.4 pkt./m. |
| 110 | ![]() | Viry-Châtillon | 1.29 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 01/09/2026 o 22:24
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 31/08/2026 o 00:32
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 9 | 7 |
| Liga | 3 | 8 | 7 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 3 | 5 |
| Liga | 6 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 8 | 3 | 7 |
| Liga | 8 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 3 | 5 |
| Liga | 3 | 3 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 5 | 8 |
| Liga | 5 | 4 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 4 | 3 |
| Liga | 2 | 3 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
Aktualne serieOstatnio zaktualizowane 31/08/2026 o 00:32
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 8 | ||
| Liga | 8 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portrety
Tabela
















































Komentarze