08 maj 2002 | |||||||||
Valeriy Nenenko mana.( Free) | Chornomorets | ||||||||
30 kwiecień 2002 | |||||||||
Pavel Gusev mana.( Rotor) | Fakel | ||||||||
05 kwiecień 2002 | |||||||||
Viktor Prokopenko mana.( Shakhtar) | Dinamo M | ||||||||
26 marzec 2002 | |||||||||
Vitaliy Kafanov a. m. ( Free) | Rubin Kazan | ||||||||
06 marzec 2002 | |||||||||
Milan Jovic ( Rostov) | Saturn | ||||||||
Aleksandar Komadina ( Kuban) | Moscow | ||||||||
Vladislav Prudius ( Lokomotiv NN.) | Anzhi | ||||||||
Goran Maznov ( Spartak-2) | Moscow | ||||||||
Dmitri Kuznetsov ( Sokol) | Moscow | ||||||||
Aleksandr Filimonov ( Dynamo Kyiv) | Uralan | ||||||||
05 marzec 2002 | |||||||||
Igor Piyuk ( Moscow) | CSKA | ||||||||
Russian Cup2001/2002
Sezon
Poziom : 1
Rodzaj klubów : A
Państwo : Russia
Rozegrane spotkania : 31
Zdobyte bramki : 78 (2.52 bramki na mecz )
Zółte Kartki : 1
52%
Home victories
10%
Remisy
6%
32%
Away victories
Players age average : 25.12 lat
Number of players participating : 28
Russian Cup 2001/2002's fixtures and results
Final
12 maj 2002 | ||||||||
CSKA MoscowPremier League (1) | 2 0 | ZenitPremier League (1) | ||||||
Ostatnie transfery
Rankings
1 | CSKA Moscow | ZMordovia Saransk 0-2 09/09/2001 | Z 2-1 Rubin Kazan16/10/2001 | ZTorpedo-ZIL 0-1 03/04/2002 | Z 1-0 Amkar Perm25/04/2002 | Z 2-0 Zenit12/05/2002 | |
2 | Zenit | ZLokomotiv Kaluga 0-3 09/09/2001 | Z 3-2 Kuban Krasnodar22/09/2001 | Z 1-0 Krylia Sovetov03/04/2002 | ZSaturn Ramenskoe 0-1 25/04/2002 | PCSKA Moscow 2-0 12/05/2002 | |
3 | Amkar Perm | Z 3-0 Torpedo Moscow09/09/2001 | Z 4-1 Nosta16/10/2001 | ZSokol Saratov 1-2 03/04/2002 | PCSKA Moscow 1-0 25/04/2002 | ||
4 | Saturn Ramenskoe | ZArsenal Tula 0-2 09/09/2001 | R 0-0 Shinnik16/10/2001 | ZDinamo Moscow 0-3 03/04/2002 | P 0-1 Zenit25/04/2002 | ||
5 | Dinamo Moscow | ZKristall 2-3 09/09/2001 | Z 5-0 Anzhi13/10/2001 | P 0-3 Saturn Ramenskoe03/04/2002 | |||
- | Sokol Saratov | ZTom Tomsk 0-1 09/09/2001 | Z 2-1 GG Izhevsk16/10/2001 | P 1-2 Amkar Perm03/04/2002 | |||
- | Krylia Sovetov | ZBelgorod 0-2 09/09/2001 | Z 1-0 Uralan Elista04/11/2001 | PZenit 1-0 03/04/2002 | |||
8 | Shinnik | Z 1-0 Spartak Moscow21/08/2001 | RSaturn Ramenskoe 0-0 16/10/2001 | ||||
- | Lada Togliatti | Z 2-1 Alania09/09/2001 | RTorpedo-ZIL 0-0 17/10/2001 | ||||
10 | Torpedo-ZIL | ZNeftekhimik 0-3 09/09/2001 | R 0-0 Lada Togliatti17/10/2001 | P 0-1 CSKA Moscow03/04/2002 | |||
11 | Rubin Kazan | Z 1-0 Fakel Voronezh09/09/2001 | PCSKA Moscow 2-1 16/10/2001 | ||||
- | Kuban Krasnodar | Z 2-0 Chornomorets09/09/2001 | PZenit 3-2 22/09/2001 | ||||
- | Uralan Elista | Z 2-1 Lokomotiv Moscow20/10/2001 | PKrylia Sovetov 1-0 04/11/2001 | ||||
- | Nosta | Z 3-2 Rostselmash09/09/2001 | PAmkar Perm 4-1 16/10/2001 | ||||
- | GG Izhevsk | Z 3-1 Rotor Volgograd09/09/2001 | PSokol Saratov 2-1 16/10/2001 | ||||
16 | Khimki | R 2-2 Anzhi09/09/2001 | |||||
17 | Anzhi | RKhimki 2-2 09/09/2001 | PDinamo Moscow 5-0 13/10/2001 | ||||
18 | Spartak Moscow | PShinnik 1-0 21/08/2001 | |||||
- | Lokomotiv Moscow | PUralan Elista 2-1 20/10/2001 | |||||
- | Rotor Volgograd | PGG Izhevsk 3-1 09/09/2001 | |||||
- | Torpedo Moscow | PAmkar Perm 3-0 09/09/2001 | |||||
- | Alania | PLada Togliatti 2-1 09/09/2001 | |||||
- | Rostselmash | PNosta 3-2 09/09/2001 | |||||
- | Arsenal Tula | P 0-2 Saturn Ramenskoe09/09/2001 | |||||
- | Tom Tomsk | P 0-1 Sokol Saratov09/09/2001 | |||||
- | Chornomorets | PKuban Krasnodar 2-0 09/09/2001 | |||||
- | Fakel Voronezh | PRubin Kazan 1-0 09/09/2001 | |||||
- | Mordovia Saransk | P 0-2 CSKA Moscow09/09/2001 | |||||
- | Kristall | P 2-3 Dinamo Moscow09/09/2001 | |||||
- | Belgorod | P 0-2 Krylia Sovetov09/09/2001 | |||||
Najdłuższe serieOstatnio zaktualizowane 01/06/2024 o 04:39
Serie zwycięstw
Serie porażek
Serie remisów
Serie bez remisów
Serie bez porażki
Serie bez zwycięstwa
Niezwyciężone serie
Bezbramkowe serie
Serie straconych bramek
Serie zdobytych bramek
Klub | Serie | Trwające | |
---|---|---|---|
CSKA Moscow | 5 | 5 | |
Zenit | 4 | ||
Amkar Perm | 3 | ||
Dinamo Moscow | 2 | ||
Krylia Sovetov | 2 | ||
Sokol Saratov | 2 | ||
Shinnik | 1 | ||
Torpedo-ZIL | 1 | ||
Kuban Krasnodar | 1 | ||
GG Izhevsk | 1 | ||
Saturn Ramenskoe | 1 | ||
Rubin Kazan | 1 | ||
Lada Togliatti | 1 | ||
Nosta | 1 | ||
Uralan Elista | 1 |
Goals per quarterOstatnio zaktualizowane 01/06/2024 o 04:39
Minuty | Gole |
---|---|
0 - 15 | 0 | 16 - 30 | 1 | 31 - 45+ | 0 | 46 - 60 | 2 | 61 - 75 | 0 | 76 - 90+ | 0 |
Most frequent scoresOstatnio zaktualizowane 01/06/2024 o 04:39
Score | Frequence |
---|---|
0 - 0 | 2 times |
1 - 0 | 8 times |
2 - 0 | 5 times |
2 - 1 | 5 times |
2 - 2 | 1 times |
Score | Frequence |
---|---|
3 - 0 | 4 times |
3 - 1 | 1 times |
3 - 2 | 3 times |
4 - 1 | 1 times |
5 - 0 | 1 times |
General statistics by teamOstatnio zaktualizowane 30/05/2024 o 02:17
Drużyna | Participants | Different First XI | Different Scorers | Najlepszy strzelec | |
---|---|---|---|---|---|
Lada Togliatti | 14 | 1 | 2 | Vitaliy Kaleshin (1 gole) | |
Alania | 14 | 1 | 1 | Umar Karsanov (1 gole) |
Teams ages statisticsOstatnio zaktualizowane 30/05/2024 o 02:17
Drużyna | Average age | Oldest player | Youngest player | |
---|---|---|---|---|
Lada Togliatti | 23.2 | Mikhail Volodin (32 lat(a)) | Vartan Mazalov (17 lat(a)) | |
Alania | 25.1 | Ali Alchagirov (34 lat(a)) | Vladimir Gabulov (17 lat(a)) |
Countries statisticsOstatnio zaktualizowane 30/05/2024 o 02:17
Państwo | Number of games played | Number of players | Number of goals scored | |
---|---|---|---|---|
Rosja | 24 | 24 | 3 | |
Mołdawia | 1 | 1 | 0 | |
Białoruś | 1 | 1 | 0 | |
Ukraina | 1 | 1 | 0 | |
Uzbekistan | 1 | 1 | 0 |
Komentarze