Régional 32024
Sezon
Poziom : 3
Rodzaj klubów : A
Państwo : Majotta
Rozegrane spotkania : 59
Zdobyte bramki : 163 (2.76 bramki na mecz )
47%
Home victories
31%
Remisy
22%
Away victories
Relegatede to lower tier : ASJ Moinatrindri, Racine du Nord, N'Drema Club, Défense Kawéni, Espoir de Chiconi, M'Tsapéré B, Entente Mahabou / TCO, M'Ramadoudou, Jumeaux de M'Zouisia B
Promoted to higher tier : Enfants de Mayotte, Espérance d'Iloni, M'Liha, Sohoa
Relegated from higher tier : Bandraboua, Neige de Malamani, FC Chiconi, FC Labattoir
Régional 3 2024's fixtures and results
11. Kolejka
Klasyfikacja generalnaOstatnio zaktualizowane 01/06/2024
pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
1
| Hamjago | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 5 | +5 | |
2
| USC Labattoir | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | +6 | |
3
| Shingabwe | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | +1 | |
4
| Mtzamboro | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 3 | +4 | |
5
| Momoju | 7 | 5 | 1 | 4 | 0 | 8 | 4 | +4 | |
6
| Ylang Koungou | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | |
7
| Espoir Longoni | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | |
8
| Bandraboua | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | |
9
| USCJ Koungou | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | |
10
| FC de l'Ouest | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 7 | 8 | -1 | |
11
| FC Labattoir | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | |
12
| Alakarabu | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 13 | -11 |
Rankings
1 | Hamjago | ZUSCJ Koungou 0-1 08/05/2024 | Z 2-1 Bandraboua11/05/2024 | ZUSC Labattoir 3-5 18/05/2024 | Z 1-0 Shingabwe25/05/2024 | RFC de l'Ouest 1-1 01/06/2024 | |
2 | Kani Be | PFC Chiconi 4-1 08/05/2024 | Z 3-1 Lance Missile11/05/2024 | ZKahani 1-2 18/05/2024 | Z 3-1 USBT25/05/2024 | ZPamandzi 0-3 01/06/2024 | |
3 | Kahani | Z 1-0 ASCEE Nyambadao08/05/2024 | ZNeige 3-5 11/05/2024 | P 1-2 Kani Be18/05/2024 | ZVahibé CO 1-3 25/05/2024 | Z 2-0 VSS Hagnoundrou01/06/2024 | |
- | USC Labattoir | Z 1-0 Mtzamboro08/05/2024 | ZFC Labattoir 0-1 11/05/2024 | P 3-5 Hamjago18/05/2024 | ZEspoir Longoni 0-2 25/05/2024 | Z 4-0 Alakarabu01/06/2024 | |
5 | Shingabwe | Z 1-0 Ylang Koungou08/05/2024 | PMtzamboro 4-1 11/05/2024 | Z 4-1 FC Labattoir18/05/2024 | PHamjago 1-0 25/05/2024 | Z 1-0 Espoir Longoni01/06/2024 | |
6 | FC Chiconi | Z 4-1 Kani Be08/05/2024 | ZVahibé CO 0-2 11/05/2024 | R 0-0 VSS Hagnoundrou18/05/2024 | R 2-2 OM25/05/2024 | RLance Missile 3-3 01/06/2024 | |
7 | Lance Missile | R 0-0 Neige08/05/2024 | PKani Be 3-1 11/05/2024 | Z 4-1 Vahibé CO18/05/2024 | ZVSS Hagnoundrou 1-2 25/05/2024 | R 3-3 FC Chiconi01/06/2024 | |
8 | Mtzamboro | PUSC Labattoir 1-0 08/05/2024 | Z 4-1 Shingabwe11/05/2024 | RFC de l'Ouest 1-1 18/05/2024 | Z 2-0 Ylang Koungou25/05/2024 | RMomoju 0-0 01/06/2024 | |
9 | OM | PVSS Hagnoundrou 1-0 11/05/2024 | Z 2-0 Miracle du Sud18/05/2024 | RFC Chiconi 2-2 25/05/2024 | Z 2-1 ASCEE Nyambadao01/06/2024 | ||
10 | Ylang Koungou | PShingabwe 1-0 08/05/2024 | Z 2-1 FC de l'Ouest11/05/2024 | RMomoju 1-1 18/05/2024 | PMtzamboro 2-0 25/05/2024 | Z 2-0 FC Labattoir01/06/2024 | |
11 | Momoju | R 2-2 FC de l'Ouest08/05/2024 | ZAlakarabu 0-4 11/05/2024 | R 1-1 Ylang Koungou18/05/2024 | RUSCJ Koungou 1-1 25/05/2024 | R 0-0 Mtzamboro01/06/2024 | |
12 | VSS Hagnoundrou | Z 2-0 Vahibé CO08/05/2024 | Z 1-0 OM11/05/2024 | RFC Chiconi 0-0 18/05/2024 | P 1-2 Lance Missile25/05/2024 | PKahani 2-0 01/06/2024 | |
13 | USBT | R 1-1 Miracle du Sud08/05/2024 | RASCEE Nyambadao 2-2 11/05/2024 | R 2-2 Neige18/05/2024 | PKani Be 3-1 25/05/2024 | Z 1-0 Vahibé CO01/06/2024 | |
14 | Miracle du Sud | RUSBT 1-1 08/05/2024 | R 1-1 Pamandzi11/05/2024 | POM 2-0 18/05/2024 | PASCEE Nyambadao 1-0 25/05/2024 | Z 3-1 Neige01/06/2024 | |
15 | Bandraboua | P 1-3 FC Labattoir08/05/2024 | PHamjago 2-1 11/05/2024 | R 1-1 Espoir Longoni18/05/2024 | ZAlakarabu 0-1 25/05/2024 | R 0-0 USCJ Koungou01/06/2024 | |
16 | USCJ Koungou | P 0-1 Hamjago08/05/2024 | PEspoir Longoni 4-1 11/05/2024 | Z 3-1 Alakarabu18/05/2024 | R 1-1 Momoju25/05/2024 | RBandraboua 0-0 01/06/2024 | |
17 | Neige | RLance Missile 0-0 08/05/2024 | P 3-5 Kahani11/05/2024 | RUSBT 2-2 18/05/2024 | Z 1-0 Pamandzi25/05/2024 | PMiracle du Sud 3-1 01/06/2024 | |
18 | Espoir Longoni | RAlakarabu 1-1 08/05/2024 | Z 4-1 USCJ Koungou11/05/2024 | RBandraboua 1-1 18/05/2024 | P 0-2 USC Labattoir25/05/2024 | PShingabwe 1-0 01/06/2024 | |
19 | FC de l'Ouest | RMomoju 2-2 08/05/2024 | PYlang Koungou 2-1 11/05/2024 | R 1-1 Mtzamboro18/05/2024 | RFC Labattoir 2-2 25/05/2024 | R 1-1 Hamjago01/06/2024 | |
20 | ASCEE Nyambadao | PKahani 1-0 08/05/2024 | R 2-2 USBT11/05/2024 | PPamandzi 4-0 18/05/2024 | Z 1-0 Miracle du Sud25/05/2024 | POM 2-1 01/06/2024 | |
21 | FC Labattoir | ZBandraboua 1-3 08/05/2024 | P 0-1 USC Labattoir11/05/2024 | PShingabwe 4-1 18/05/2024 | R 2-2 FC de l'Ouest25/05/2024 | PYlang Koungou 2-0 01/06/2024 | |
22 | Pamandzi | RMiracle du Sud 1-1 11/05/2024 | Z 4-0 ASCEE Nyambadao18/05/2024 | PNeige 1-0 25/05/2024 | P 0-3 Kani Be01/06/2024 | ||
23 | Alakarabu | R 1-1 Espoir Longoni08/05/2024 | P 0-4 Momoju11/05/2024 | PUSCJ Koungou 3-1 18/05/2024 | P 0-1 Bandraboua25/05/2024 | PUSC Labattoir 4-0 01/06/2024 | |
24 | Vahibé CO | PVSS Hagnoundrou 2-0 08/05/2024 | P 0-2 FC Chiconi11/05/2024 | PLance Missile 4-1 18/05/2024 | P 1-3 Kahani25/05/2024 | PUSBT 1-0 01/06/2024 |
Najdłuższe serieOstatnio zaktualizowane 27/07/2024 o 22:55
Serie zwycięstw
Serie porażek
Serie remisów
Serie bez remisów
Serie bez porażki
Serie bez zwycięstwa
Niezwyciężone serie
Bezbramkowe serie
Serie straconych bramek
Serie zdobytych bramek
Klub | Serie | Trwające | |
---|---|---|---|
Hamjago | 4 | ||
Kani Be | 4 | 4 | |
FC Chiconi | 2 | ||
USC Labattoir | 2 | 2 | |
VSS Hagnoundrou | 2 | ||
Kahani | 2 | 2 | |
Lance Missile | 2 | ||
FC Labattoir | 1 | ||
Shingabwe | 1 | ||
Mtzamboro | 1 | ||
Espoir Longoni | 1 | ||
Momoju | 1 | ||
Ylang Koungou | 1 | ||
Pamandzi | 1 | ||
OM | 1 | ||
USCJ Koungou | 1 | ||
ASCEE Nyambadao | 1 | ||
Neige | 1 | ||
Bandraboua | 1 | ||
USBT | 1 | ||
Miracle du Sud | 1 |
Ranking matchday by matchdayOstatnio zaktualizowane 27/07/2024 o 22:55
Drużyna \ Run. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hamjago | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||||
USC Labattoir | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | |||||||||||||||||
Shingabwe | 2 | 6 | 2 | 5 | 3 | |||||||||||||||||
Mtzamboro | 9 | 5 | 6 | 3 | 4 | |||||||||||||||||
Momoju | 5 | 3 | 4 | 4 | 5 | |||||||||||||||||
Ylang Koungou | 9 | 8 | 7 | 10 | 6 | |||||||||||||||||
Espoir Longoni | 7 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Bandraboua | 12 | 11 | 11 | 9 | 8 | |||||||||||||||||
USCJ Koungou | 9 | 12 | 8 | 8 | 9 | |||||||||||||||||
FC de l'Ouest | 5 | 9 | 10 | 11 | 10 | |||||||||||||||||
FC Labattoir | 1 | 7 | 8 | 7 | 11 | |||||||||||||||||
Alakarabu | 7 | 10 | 12 | 12 | 12 |
Most frequent scoresOstatnio zaktualizowane 27/07/2024 o 22:55
Score | Frequence |
---|---|
0 - 0 | 4 times |
1 - 0 | 12 times |
1 - 1 | 8 times |
2 - 0 | 7 times |
2 - 1 | 5 times |
2 - 2 | 5 times |
Score | Frequence |
---|---|
3 - 0 | 1 times |
3 - 1 | 6 times |
3 - 3 | 1 times |
4 - 0 | 3 times |
4 - 1 | 5 times |
5 - 3 | 2 times |
Komentarze