24 wrzesień 2020 | |||||||||
Sergey Kundik ( GAS Ialysos) | Banga | ||||||||
19 wrzesień 2020 | |||||||||
N. M. Gorobsov ( Chiajna) | Suduva | ||||||||
13 wrzesień 2020 | |||||||||
Nauris Petkevicius ( Lille B) | Hegelmann | ||||||||
11 wrzesień 2020 | |||||||||
Marius Papsys ( Atmosfera) | Klaipeda | ||||||||
10 wrzesień 2020 | |||||||||
Linas Klimavicius ( Poli Iasi) | Suduva | ||||||||
25 sierpień 2020 | |||||||||
Egidijus Grinis ( TERA Vilnius) | Viltis | ||||||||
Elivelto ( Sodgiyona) | Panevezys | ||||||||
Hegelmann LFF Taure2020
Sezon
Poziom : 1
Rodzaj klubów : A
Państwo : Litwa
Rozegrane spotkania : 32
Zdobyte bramki : 118 (3.69 bramki na mecz )
Zółte Kartki : 6
Czerwone Kartki : 2
19%
Home victories
6%
44%
Neutral ground victories
31%
Away victories
Players age average : 25.95 lat
Number of players participating : 42
Hegelmann LFF Taure 2020's fixtures and results
2. Runda
28 czerwiec 2020 | ||||||||
Viltis Vilnius | 11 0 | SANED | ||||||
29 czerwiec 2020 | ||||||||
Vidzgiris Alytus | 2 6 | Minija KretingaLFF I Lyga (2) | ||||||
Babrungas Plunge | 2 1 | Tauras Taurage | ||||||
30 czerwiec 2020 | ||||||||
Vilniaus VytisLFF I Lyga (2) | 1 0 | Dziugas TelsiaiLFF I Lyga (2) | ||||||
Silas Kaslu Ruda | 2 3 | BFALFF I Lyga (2) | ||||||
Utenis Utena | 0 2 | Sveikata | ||||||
SSPC Radviliskis | 1 5 | JonavaLFF I Lyga (2) | ||||||
Dainava AlytusLFF I Lyga (2) | 3 0 | AtmosferaLFF I Lyga (2) | ||||||
Ostatnie transfery
Rankings
1 | Suduva | ZMinija Kretinga 0-3 15/07/2020 | ZVilniaus Vytis 0-3 11/09/2020 | ZZalgiris Vilnius 1-2 17/10/2020 | RPanevezys 1-1 24/10/2020 | |
- | Panevezys | ZJonava 0-3 14/07/2020 | ZHegelmann 0-3 11/08/2020 | Z 4-0 Riteriai Vilnius20/10/2020 | R 1-1 Suduva24/10/2020 | |
3 | Dainava Alytus | RAukstaitija 1-1 17/06/2020 | Z 3-0 Atmosfera30/06/2020 | ZBFA 1-2 15/07/2020 | P 0-2 Riteriai Vilnius11/08/2020 | |
4 | Zalgiris Vilnius | ZSiauliai 0-2 07/07/2020 | Z 2-1 Zalgiris Kaunas12/09/2020 | P 1-2 Suduva17/10/2020 | ||
- | Minija Kretinga | ZAteitis Vilnius 0-4 16/06/2020 | ZVidzgiris Alytus 2-6 29/06/2020 | P 0-3 Suduva15/07/2020 | ||
- | Riteriai Vilnius | Z 2-0 Banga Gargzhdai14/07/2020 | ZDainava Alytus 0-2 11/08/2020 | PPanevezys 4-0 20/10/2020 | ||
- | Vilniaus Vytis | Z 1-0 Dziugas Telsiai30/06/2020 | ZViltis Vilnius 0-4 15/07/2020 | P 0-3 Suduva11/09/2020 | ||
- | BFA | Z 1-0 Nevezis16/06/2020 | ZSilas Kaslu Ruda 2-3 30/06/2020 | P 1-2 Dainava Alytus15/07/2020 | ||
9 | Babrungas Plunge | Z 2-1 Tauras Taurage29/06/2020 | P 1-4 Hegelmann07/07/2020 | |||
- | Tauras Taurage | Z 4-0 Rosa Klaipeda17/06/2020 | PBabrungas Plunge 2-1 29/06/2020 | |||
- | Jonava | ZSSPC Radviliskis 1-5 30/06/2020 | P 0-3 Panevezys14/07/2020 | |||
- | Zalgiris Kaunas | ZSveikata 0-4 14/07/2020 | PZalgiris Vilnius 2-1 12/09/2020 | |||
- | Silas Kaslu Ruda | Z 5-1 Klaipeda18/06/2020 | P 2-3 BFA30/06/2020 | |||
- | Hegelmann | ZBabrungas Plunge 1-4 07/07/2020 | P 0-3 Panevezys11/08/2020 | |||
- | Dziugas Telsiai | ZSilute 1-3 16/06/2020 | PVilniaus Vytis 1-0 30/06/2020 | |||
- | Sveikata | ZUtenis Utena 0-2 30/06/2020 | P 0-4 Zalgiris Kaunas14/07/2020 | |||
- | Viltis Vilnius | Z 11-0 SANED28/06/2020 | P 0-4 Vilniaus Vytis15/07/2020 | |||
- | Atmosfera | ZTERA Vilnius 2-4 21/06/2020 | PDainava Alytus 3-0 30/06/2020 | |||
19 | Atlantas | RUtenis Utena 1-1 20/06/2020 | ||||
- | Aukstaitija | R 1-1 Dainava Alytus17/06/2020 | ||||
- | Juventa Siauliai | R 2-2 Vidzgiris Alytus17/06/2020 | ||||
22 | Vidzgiris Alytus | RJuventa Siauliai 2-2 17/06/2020 | P 2-6 Minija Kretinga29/06/2020 | |||
- | Utenis Utena | R 1-1 Atlantas20/06/2020 | P 0-2 Sveikata30/06/2020 | |||
24 | Siauliai | P 0-2 Zalgiris Vilnius07/07/2020 | ||||
- | Nevezis | PBFA 1-0 16/06/2020 | ||||
- | Banga Gargzhdai | PRiteriai Vilnius 2-0 14/07/2020 | ||||
- | Silute | P 1-3 Dziugas Telsiai16/06/2020 | ||||
- | SSPC Radviliskis | P 1-5 Jonava30/06/2020 | ||||
- | Ateitis Vilnius | P 0-4 Minija Kretinga16/06/2020 | ||||
- | TERA Vilnius | P 2-4 Atmosfera21/06/2020 | ||||
Najdłuższe serieOstatnio zaktualizowane 22/08/2024 o 10:43
Serie zwycięstw
Serie porażek
Serie remisów
Serie bez remisów
Serie bez porażki
Serie bez zwycięstwa
Niezwyciężone serie
Bezbramkowe serie
Serie straconych bramek
Serie zdobytych bramek
Klub | Serie | Trwające | |
---|---|---|---|
Panevezys | 3 | ||
Suduva | 3 | ||
BFA | 2 | ||
Minija Kretinga | 2 | ||
Vilniaus Vytis | 2 | ||
Dainava Alytus | 2 | ||
Zalgiris Vilnius | 2 | ||
Riteriai Vilnius | 2 | ||
Dziugas Telsiai | 1 | ||
Tauras Taurage | 1 | ||
Silas Kaslu Ruda | 1 | ||
Atmosfera | 1 | ||
Viltis Vilnius | 1 | ||
Babrungas Plunge | 1 | ||
Sveikata | 1 | ||
Jonava | 1 | ||
Hegelmann | 1 | ||
Zalgiris Kaunas | 1 |
Goals per quarterOstatnio zaktualizowane 22/08/2024 o 10:43
Minuty | Gole |
---|---|
0 - 15 | 0 | 16 - 30 | 0 | 31 - 45+ | 0 | 46 - 60 | 3 | 61 - 75 | 0 | 76 - 90+ | 1 |
Most frequent scoresOstatnio zaktualizowane 22/08/2024 o 10:43
Score | Frequence |
---|---|
1 - 0 | 2 times |
1 - 1 | 3 times |
2 - 0 | 4 times |
2 - 1 | 4 times |
2 - 2 | 1 times |
3 - 0 | 5 times |
3 - 1 | 1 times |
Score | Frequence |
---|---|
3 - 2 | 1 times |
4 - 0 | 5 times |
4 - 1 | 1 times |
4 - 2 | 1 times |
5 - 1 | 2 times |
6 - 2 | 1 times |
11 - 0 | 1 times |
General statistics by teamOstatnio zaktualizowane 22/08/2024 o 10:43
Drużyna | Participants | Different First XI | Different Scorers | Najlepszy strzelec | |
---|---|---|---|---|---|
Silute | 16 | 1 | 1 | Robertas Smitas (1 gole) | |
Dziugas Telsiai | 16 | 1 | 3 | Davydas Arlauskis (1 gole) | |
Nevezis | 6 | 1 |
Teams ages statisticsOstatnio zaktualizowane 06/08/2024 o 09:54
Drużyna | Average age | Oldest player | Youngest player | |
---|---|---|---|---|
Dziugas Telsiai | 23.6 | Davydas Arlauskis (33 lat(a)) | Domantas Sluta (15 lat(a)) | |
Nevezis | 24.4 | Deividas Grazys (33 lat(a)) | Rokas Zuperka (17 lat(a)) | |
Silute | 29.4 | Zigmantas Butkus (38 lat(a)) | Arnas Činauskas (18 lat(a)) |
Countries statisticsOstatnio zaktualizowane 22/08/2024 o 10:43
Państwo | Number of games played | Number of players | Number of goals scored | |
---|---|---|---|---|
Litwa | 34 | 34 | 3 | |
Brazylia | 1 | 1 | 0 | |
Ukraina | 1 | 1 | 1 | |
Japonia | 1 | 1 | 0 | |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 1 | 1 | 0 |
Komentarze