01 lipiec 2020 | |||||||||
Radek Petr T. B. | HS Kromeriz | ||||||||
Lukas Konrad ( Polna) | Zdirec n. D. | ||||||||
Pavlo Dovhanyuk ( Lanzhot) | Znojmo | ||||||||
Ondrej Badocha ( Motorlet) | Brezova | ||||||||
David Klimek ( Nieznany) | HS Kromeriz | ||||||||
Filip Gazi ( Nieznany) | Unie Hlubina | ||||||||
Jan Smidrkal ( Nieznany) | Slany | ||||||||
Jakub Sedivy ( Nieznany) | Aritma | ||||||||
Marek Svabik ( Nieznany) | Unie Hlubina | ||||||||
Zdenek Bryscejn Tren. | Velke Hamry | ||||||||
Petr Sloncik Tren.( Wolny) | Slavicin | ||||||||
Roman Matejka Tren.( Kozlovice) | Kvitkovice | ||||||||
Dominik Nobst ( Teplice B) | Banik Sous | ||||||||
Petr Jirik ( Nieznany) | Libcany | ||||||||
MOL Cup2019/2020
Sezon
Poziom : 1
Rodzaj klubów : A
Państwo : Czechy
Rozegrane spotkania : 101
Zdobyte bramki : 408 (4.04 bramki na mecz )
Zółte Kartki : 168
Czerwone Kartki : 7
18%
Home victories
3%
50%
Neutral ground victories
29%
Away victories
Players age average : 26.26 lat
Number of players participating : 743
MOL Cup 2019/2020's fixtures and results
2. Runda
Ostatnie transfery
Hat-tricki
Rankings
1 | Sparta Prague | ZVysocina Jihlava 1-2 25/09/2019 | ZCeske Budejovice 0-4 30/10/2019 | Z 5-0 Banik Ostrava04/03/2020 | Z 2-1 Viktoria Plzen17/06/2020 | ZSlovan Liberec 1-2 01/07/2020 | ||
2 | Slovan Liberec | ZFCVML 2-5 28/08/2019 | Z 3-1 Prostejov25/09/2019 | Z 2-0 Teplice30/10/2019 | RFC Slovacko 0-0 04/03/2020 | ZSigma Olomouc 1-2 17/06/2020 | P 1-2 Sparta Prague01/07/2020 | |
3 | Sigma Olomouc | ZSlovan Rosice 1-5 27/08/2019 | Z 4-2 Lisen01/10/2019 | Z 4-0 Dukla Prague29/10/2019 | Z 3-1 Jablonec04/03/2020 | P 1-2 Slovan Liberec17/06/2020 | ||
4 | FC Slovacko | ZVrchovina 0-5 27/08/2019 | ZBenesov 1-3 24/09/2019 | Z 3-1 Viktoria Zizkov06/11/2019 | R 0-0 Slovan Liberec04/03/2020 | |||
5 | Banik Ostrava | ZSokol Lanzhot 1-3 28/08/2019 | Z 2-0 Hradec Kralove25/09/2019 | Z 2-0 Slavia Prague30/10/2019 | PSparta Prague 5-0 04/03/2020 | |||
- | Viktoria Zizkov | ZNachod-Destné 0-5 07/08/2019 | ZSlovan Velvary 0-1 28/08/2019 | ZKarvina 0-2 25/09/2019 | PFC Slovacko 3-1 06/11/2019 | |||
- | Viktoria Plzen | ZHlucin 1-3 25/09/2019 | ZChlumec 3-4 30/10/2019 | Z 4-2 Mlada Boleslav04/03/2020 | PSparta Prague 2-1 17/06/2020 | |||
- | Dukla Prague | ZCLU Beroun 0-7 14/08/2019 | ZKraluv Dvur 0-2 28/08/2019 | ZJiskra Domazlice 1-3 25/09/2019 | PSigma Olomouc 4-0 29/10/2019 | |||
- | Chlumec | ZLibcany 0-3 14/08/2019 | Z 2-1 Pribram28/08/2019 | Z 2-1 Bohemians 190502/10/2019 | P 3-4 Viktoria Plzen30/10/2019 | |||
10 | Teplice | ZPisek 1-3 28/08/2019 | Z 2-1 Trinec01/10/2019 | PSlovan Liberec 2-0 30/10/2019 | ||||
- | Hradec Kralove | ZLetohrad 0-3 14/08/2019 | ZAdmira Praga 1-2 04/09/2019 | PBanik Ostrava 2-0 25/09/2019 | ||||
- | Zbrojovka Brno | ZHFK Olomouc 0-3 14/08/2019 | ZOdra Petrkovice 3-4 28/08/2019 | PJablonec 3-2 01/10/2019 | ||||
- | Ceske Budejovice | ZUsti nad Orlici 0-2 28/08/2019 | ZLoko Vltavin 1-4 25/09/2019 | P 0-4 Sparta Prague30/10/2019 | ||||
- | Jablonec | Z 3-2 Zbrojovka Brno01/10/2019 | ZOpava 0-2 29/10/2019 | PSigma Olomouc 3-1 04/03/2020 | ||||
- | Mlada Boleslav | Z 4-2 Chrudim01/10/2019 | Z 3-1 Fastav Zlin30/10/2019 | PViktoria Plzen 4-2 04/03/2020 | ||||
- | Opava | ZOlesnice 0-6 28/08/2019 | ZBanik Sokolov 0-1 24/09/2019 | P 0-2 Jablonec29/10/2019 | ||||
- | Fastav Zlin | ZUnicov 1-4 28/08/2019 | ZVarnsdorf 1-2 24/09/2019 | PMlada Boleslav 3-1 30/10/2019 | ||||
- | Vysocina Jihlava | ZHumpolec 0-9 14/08/2019 | ZSokol Hostoun 1-6 04/09/2019 | P 1-2 Sparta Prague25/09/2019 | ||||
- | Banik Sokolov | ZBanik Sous 0-3 14/08/2019 | ZStechovice 1-4 28/08/2019 | P 0-1 Opava24/09/2019 | ||||
- | Prostejov | ZStrani 1-3 14/08/2019 | ZDolni Benesov 2-3 27/08/2019 | PSlovan Liberec 3-1 25/09/2019 | ||||
- | Slavoj Vysehrad | ZSlany 0-4 14/08/2019 | ZMotorlet Prague 0-5 28/08/2019 | PSlavia Prague 8-0 25/09/2019 | ||||
- | Lisen | ZSkastice 3-5 14/08/2019 | ZTatran Zdirec 0-4 28/08/2019 | PSigma Olomouc 4-2 01/10/2019 | ||||
- | Trinec | ZDetmarovice 1-7 14/08/2019 | ZValasské Mezirici 0-5 27/08/2019 | PTeplice 2-1 01/10/2019 | ||||
- | Hlucin | ZBeskyd Frenstat 1-2 14/08/2019 | Z 4-2 Vitkovice10/09/2019 | P 1-3 Viktoria Plzen25/09/2019 | ||||
- | Chrudim | ZMeteor 1-3 13/08/2019 | ZPrepere 0-1 28/08/2019 | PMlada Boleslav 4-2 01/10/2019 | ||||
- | Loko Vltavin | ZKomarov 0-1 14/08/2019 | Z 2-1 Vlasim28/08/2019 | P 1-4 Ceske Budejovice25/09/2019 | ||||
- | Benesov | ZSpartak Sobeslav 0-2 14/08/2019 | Z 2-1 Pardubice03/09/2019 | P 1-3 FC Slovacko24/09/2019 | ||||
28 | MAS Táborsko | ZTatran Sedlcany 0-4 14/08/2019 | R 4-4 Varnsdorf28/08/2019 | |||||
- | Usti nad Labem | ZBrandys/Labem 0-10 13/08/2019 | RJiskra Domazlice 2-2 28/08/2019 | |||||
30 | Jiskra Domazlice | ZZbuzany 1-3 14/08/2019 | R 2-2 Usti nad Labem28/08/2019 | P 1-3 Dukla Prague25/09/2019 | ||||
Najdłuższe serieOstatnio zaktualizowane 07/08/2024 o 13:18
Serie zwycięstw
Serie porażek
Serie remisów
Serie bez remisów
Serie bez porażki
Serie bez zwycięstwa
Niezwyciężone serie
Bezbramkowe serie
Serie straconych bramek
Serie zdobytych bramek
Klub | Serie | Trwające | |
---|---|---|---|
Sparta Prague | 5 | 5 | |
Sigma Olomouc | 4 | ||
Viktoria Zizkov | 3 | ||
Dukla Prague | 3 | ||
Chlumec | 3 | ||
FC Slovacko | 3 | ||
Slovan Liberec | 3 | ||
Banik Ostrava | 3 | ||
Viktoria Plzen | 3 | ||
Chrudim | 2 | ||
Zbrojovka Brno | 2 | ||
Benesov | 2 | ||
Lisen | 2 | ||
Prostejov | 2 | ||
Banik Sokolov | 2 | ||
Hlucin | 2 | ||
Trinec | 2 | ||
Hradec Kralove | 2 | ||
Loko Vltavin | 2 | ||
Vysocina Jihlava | 2 | ||
Slavoj Vysehrad | 2 | ||
Ceske Budejovice | 2 | ||
Teplice | 2 | ||
Fastav Zlin | 2 | ||
Opava | 2 | ||
Jablonec | 2 | ||
Mlada Boleslav | 2 | ||
Stechovice | 1 | ||
Usti nad Labem | 1 | ||
FCVML | 1 |
Goals per quarterOstatnio zaktualizowane 07/08/2024 o 13:18
Minuty | Gole | |
---|---|---|
0 - 15 | 24 | 16 - 30 | 44 |
Najlepszy strzelec : Antonin Fantis - 2 Gole | 31 - 45+ | 51 |
Najlepszy strzelec : Milan Skoda - 2 Gole | 46 - 60 | 45 |
Najlepszy strzelec : Jakub Rezek - 2 Gole | 61 - 75 | 50 |
Najlepszy strzelec : Michael Krmencik - 2 Gole | 76 - 90+ | 42 |
Najlepszy strzelec : Lukas Budinsky - 2 Gole |
Most frequent scoresOstatnio zaktualizowane 07/08/2024 o 13:18
Score | Frequence |
---|---|
0 - 0 | 1 times |
1 - 0 | 7 times |
1 - 1 | 1 times |
2 - 0 | 11 times |
2 - 1 | 17 times |
2 - 2 | 2 times |
3 - 0 | 5 times |
3 - 1 | 16 times |
3 - 2 | 5 times |
4 - 0 | 8 times |
4 - 1 | 3 times |
4 - 2 | 6 times |
4 - 3 | 2 times |
Score | Frequence |
---|---|
4 - 4 | 1 times |
5 - 0 | 5 times |
5 - 1 | 1 times |
5 - 2 | 1 times |
5 - 3 | 1 times |
6 - 0 | 1 times |
6 - 1 | 1 times |
6 - 2 | 1 times |
7 - 0 | 1 times |
7 - 1 | 1 times |
8 - 0 | 1 times |
9 - 0 | 1 times |
10 - 0 | 1 times |
General statistics by teamOstatnio zaktualizowane 06/08/2024 o 22:40
Drużyna | Participants | Different First XI | Different Scorers | Najlepszy strzelec | |
---|---|---|---|---|---|
Sigma Olomouc | 28 | 5 | 10 | Jakub Yunis (3 gole) | |
Slovan Liberec | 27 | 6 | 9 | Jakub Pesek (2 gole) | |
Fastav Zlin | 26 | 3 | 6 | Antonin Fantis (2 gole) | |
FC Slovacko | 26 | 4 | 6 | Jan Kalabiska (3 gole) | |
Mlada Boleslav | 25 | 3 | 7 | Muris Mesanovic (2 gole) | |
Opava | 24 | 3 | 5 | Rene Dedic (3 gole) | |
Viktoria Plzen | 24 | 4 | 10 | Michael Krmencik (3 gole) | |
Banik Ostrava | 24 | 4 | 4 | Milan Baros (2 gole) | |
Sparta Prague | 23 | 5 | 9 | Libor Kozak (4 gole) | |
Viktoria Zizkov | 22 | 4 | 6 | Guttiner (3 gole) | |
Dukla Prague | 22 | 4 | 8 | David Doudera (3 gole) | |
Slavoj Vysehrad | 22 | 3 | 6 | Lukas Vesely (3 gole) | |
Ceske Budejovice | 21 | 3 | 6 | Tomas Sivok (1 gole) | |
Slavia Prague | 21 | 2 | 5 | Milan Skoda (4 gole) | |
Hradec Kralove | 21 | 3 | 5 | Jan Kvida (1 gole) | |
Zbrojovka Brno | 21 | 3 | 7 | Jan Pazler (2 gole) | |
Trinec | 20 | 3 | 6 | Tomas Wojnar (4 gole) | |
Karvina | 20 | 2 | 3 | David Guba (1 gole) | |
Varnsdorf | 20 | 3 | 7 | Patrik Schon (2 gole) | |
Teplice | 20 | 3 | 5 | Jakub Mares (1 gole) |
Teams ages statisticsOstatnio zaktualizowane 24/07/2024 o 07:42
Drużyna | Average age | Oldest player | Youngest player | |
---|---|---|---|---|
Pribram | 22.6 | Tomas Jablonsky (31 lat(a)) | Pavel Hajek (17 lat(a)) | |
Slavoj Vysehrad | 22.6 | Tomas Jablonsky (31 lat(a)) | Matous Babka (16 lat(a)) | |
Usti nad Labem | 22.8 | Jiri Pimpara (31 lat(a)) | Ondrej Kolarik (17 lat(a)) | |
Varnsdorf | 22.9 | Miroslav Samoel (32 lat(a)) | Daniel Finek (18 lat(a)) | |
Karvina | 23.1 | Jan Moravec (31 lat(a)) | Ivan Zhelizko (17 lat(a)) | |
Vysocina Jihlava | 23.6 | Lukas Vaculik (35 lat(a)) | Adam Ritter (16 lat(a)) | |
Dukla Prague | 23.6 | Filip Rada (34 lat(a)) | Daniel Fisl (18 lat(a)) | |
Pardubice | 23.6 | Jan Jerabek (34 lat(a)) | Michal Kohut (18 lat(a)) | |
Vlasim | 24 | Jakub Stochl (31 lat(a)) | Adama Diamé (18 lat(a)) | |
Vitkovice | 24 | David Mikula (35 lat(a)) | Matej Praus (18 lat(a)) | |
Hradec Kralove | 24.1 | Radim Ottmar (35 lat(a)) | Filip Firbacher (17 lat(a)) | |
Slovan Liberec | 24.2 | Martin Zeman (29 lat(a)) | Kristian Michal (18 lat(a)) | |
Mlada Boleslav | 24.3 | Marek Matejovsky (37 lat(a)) | David Pech (16 lat(a)) | |
Lisen | 24.5 | Jan Vitek (32 lat(a)) | Martin Rolinek (18 lat(a)) | |
Trinec | 24.7 | Ondrej Kusnir (34 lat(a)) | Lukas Cienciala (17 lat(a)) | |
Banik Sokolov | 24.9 | Jakub Dvorak (31 lat(a)) | Lukas Sulc (18 lat(a)) | |
Viktoria Zizkov | 25.2 | Vaclav Winter (42 lat(a)) | Tadeas Zeman (17 lat(a)) | |
Chrudim | 25.4 | Tomas Dostalek (30 lat(a)) | Roman Cap (19 lat(a)) | |
Sigma Olomouc | 25.6 | Milos Buchta (38 lat(a)) | Krystof Danek (15 lat(a)) | |
Sparta Prague | 25.8 | David Bicik (37 lat(a)) | Adam Karabec (15 lat(a)) |
Countries statisticsOstatnio zaktualizowane 02/08/2024 o 00:52
Państwo | Number of games played | Number of players | Number of goals scored | |
---|---|---|---|---|
Czechy | 1125 | 535 | 200 | |
Słowacja | 90 | 38 | 19 | |
Ukraina | 17 | 7 | 2 | |
Bośnia i Hercegowina | 12 | 7 | 6 | |
Rosja | 10 | 4 | 2 | |
Francja | 10 | 5 | 4 | |
Brazylia | 9 | 6 | 6 | |
Hiszpania | 8 | 2 | 2 | |
Serbia | 8 | 4 | 0 | |
Nigeria | 7 | 4 | 3 | |
Rumunia | 7 | 3 | 1 | |
Chorwacja | 7 | 3 | 1 | |
DR Konga | 7 | 3 | 2 | |
Gabon | 6 | 2 | 2 | |
Gwinea | 6 | 1 | 0 | |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 5 | 2 | 0 | |
Korea Południowa | 5 | 3 | 1 | |
Ekwador | 5 | 2 | 0 | |
Argentyna | 4 | 2 | 0 | |
Ghana | 4 | 2 | 1 |
Komentarze