Odwiedziłeś dzisiaj 17 stron(ę). Pozostało(a) 33 stron(a), zanim zostaniesz zablokowany jako zwykły odwiedzający. Jeśli chcesz dzisiaj uzyskać dostęp do większej liczby stron, możesz zarejestrować się za darmo.

Jonathan Glenn

17

Trener

Urodzony :  27 sierpień 1987 (39 lat(a)) w Maloney 
Narodowość  : Trynidad i Tobago 
Wzrost : 1m83
Liczba spotkań w reprezentacji : 6 (1 bramka)
Pierwszy mecz w repr. : vs Curaçao 11/11/2014
Pierwsza bramka w reprezentacji : vs Mexico 04/09/2015
  • Jonathan Glenn

Inne zdjęcia

N
Główna pozycja
Środkowy napastnik56%

Tożsamości

Jonathan Glenn

Jonathan Ricardo Glenn

Kariera trenerskaOstatnio zaktualizowane 27/10/2026 o 05:21

SezonKlubLigaKontynentalnePuch. krajoweReprezentacjaRazem
poziom Mecze Rozegrane spotkania Z Z R R P P Mecze Rozegrane spotkania Z Z R R P P Mecze Rozegrane spotkania Z Z R R P P Mecze Rozegrane spotkania Z Z R R P P Mecze Rozegrane spotkania Z Z R R P P
2025 Keflavik W
2024 Keflavik W12119%410%271%15250%150%12322%59%270%16
2023 Keflavik W12129%629%643%9250%150%12330%726%643%10
2022 IBV W11844%828%528%5250%150%12045%925%530%6
Razem6030%1822%1348%29650%30%50%36632%2120%1348%32

Kariera zawodnikaOstatnio zaktualizowane 27/10/2026 o 05:21

SezonKlubLigaKontynentalnePuch. krajoweReprezentacjaRazem
poziom Mecze Rozegrane spotkania Bramki zdobyte bramki Asysty asy. Skuteczność sku. Mecze Rozegrane spotkania Bramki zdobyte bramki Asysty asy. Skuteczność sku. Mecze Rozegrane spotkania Bramki zdobyte bramki Asysty asy. Skuteczność sku. Mecze Rozegrane spotkania Bramki zdobyte bramki Asysty asy. Skuteczność sku. Mecze Rozegrane spotkania Bramki zdobyte bramki Asysty asy. Skuteczność sku.
2020 IBV2
2019 IBV114240552212194308
Klub Rozgrywki Mecze Bramki zdobyteAsystySkuteczność
IBV Lengjubikarinn 31225
IBV Pepsi-deildin 142405
IBV Mjólkurbikarinn 21198
2018 Fylkir113610232106168103
Klub Rozgrywki Mecze Bramki zdobyteAsystySkuteczność
Fylkir Lengjubikarinn 21121
Fylkir Urvalsdeild 136102
Fylkir Mjólkurbikarinn 1190
2017 Nth Carolina27115271152
Klub Rozgrywki Mecze Bramki zdobyteAsystySkuteczność
Nth Carolina NASL 71152
2017 Jacksonville21415821151606
Klub Rozgrywki Mecze Bramki zdobyteAsystySkuteczność
Jacksonville NASL 141582
Jacksonville US Open Cup 1
2016 Breidablik1142117
Klub Rozgrywki Mecze Bramki zdobyteAsystySkuteczność
Trinidad/Tobago Copa America Qualifying 1
Breidablik Urvalsdeild 14
Breidablik (C3) Europa League 2
2015 Breidablik19890311136129195
Klub Rozgrywki Mecze Bramki zdobyteAsystySkuteczność
Breidablik Úrvalsdeild 9890
Trinidad/Tobago Friendlies 311136
Trinidad/Tobago World Cup Qualifying - CONCACAF Zone
2015 IBV1113272113272
Klub Rozgrywki Mecze Bramki zdobyteAsystySkuteczność
IBV Úrvalsdeild 113272
Trinidad/Tobago Gold Cup
2014 IBV1211214922312151
Klub Rozgrywki Mecze Bramki zdobyteAsystySkuteczność
IBV Urvalsdeild 2112149
Trinidad/Tobago Caribbean Cup 2
2013 Jacksonville
2012 Jacksonville11
Klub Rozgrywki Mecze Bramki zdobyteAsystySkuteczność
Jacksonville US Open Cup 1
2011 Voltage
2010 Voltage
2010 Saint Leo U.
2009 Saint Leo U.
2008 Saint Leo U.
2007 Saint Leo U.
Razem103331842104181611219121381186
Dane przedstawione na tym kolorze tła są niekompletne. Liczby mogą nie odzwierciedlać rzeczywistości.

Noty/Uwagi

Ogólne
/100
Fizyczne
/20
Mentalne
/20
Techniczne
/20
Atak
/20
Obrona
/20

Ewolucja zawodnika

*Indeks FBDB jest automatycznie zaprojektowaną liczbą opartą na statystycznych występach zawodnika podczas każdego spotkania, w które był zaangażowany.

Tytuły zawodnika

Wicemistrzostwa/Drugie miejsca

Urvalsdeild 1logo Breidablik2015
Caribbean Cup 1logo Trinidad and Tobago2014

Transfery

31/10/22 > 01/01/25 Keflavik WTren.
21/11/21 > 15/10/22 IBV WTren.
13/11/20 > Retired
15/11/18 > 13/11/20 IBV
21/02/18 > 15/11/18 FylkirWolny
28/07/17 > 14/12/17 Nth CarolinaTransakcja
07/02/17 > 28/07/17 Jacksonville
26/07/15 > 07/02/17 Breidablik
10/02/14 > 27/07/15 IBV
01/05/12 > 10/02/14 Jacksonville
01/05/11 > 01/08/11 Voltage
01/05/10 > 01/08/10 Voltage
01/08/07 > 01/05/11 Saint Leo U.

Kariera trenerska według klubuOstatnio zaktualizowane 21/10/2026 o 20:26

Klub Mecze Rozegrane mecze Z Wygrane R Remisy P Porażki B+ Bramki zdobyte B- Bramki stracone
logo IB Vestmannaeyjar IBV W2045%925%530%63032
logo Keflavik Keflavik W4626%1217%857%264779

Kariera zawodnicza według klubuOstatnio zaktualizowane 21/10/2026 o 20:26

Klub Mecze Rozegrane mecze Bramki zdobyte Gole Asysty Asysty Skuteczność Skuteczność Minuty Minuty Zółte Kartki Zółte Kartki Czerwone Kartki Czerwone Kartki Pierwsza jedenastka Pierwsza jedenastka Z Wygrane P Porażki
logo Breidablik Breidablik25817213754260%1552%1324%6
logo Fylkir Fylkir168109873356%931%556%9
logo IB Vestmannaeyjar IBV51192023836480%4124%1253%27
logo Jacksonville Armada Jacksonville151606606147%740%627%4
Jacksonville166100%10%0100%1
logo North Carolina FC Nth Carolina7115215214%129%214%1
logo Trinidad and Tobago Trinidad/Tobago61121921950%333%217%1

Wyniki razem z nim lub bez niego

Sezon Klub Jeśli jest obecny Jeśli jest nieobecny Wpływ
z p Razem z p Razem
2020 IBV 0% 0% 0 50% 18% 28 -
2019 IBV 26% 58% 19 10% 80% 10 Wyjątkowo pozytywny
2018 Fylkir 29% 53% 17 40% 30% 10 Negatywny
2017 Nth Carolina 29% 14% 7 30% 20% 10 Bardzo lekko negatywny
2017 Jacksonville 40% 27% 15 33% 33% 3 -
2016 Breidablik 44% 38% 16 47% 29% 17 Bardzo lekko negatywny
2015 Breidablik 67% 0% 9 100% 0% 1 -
2015 IBV 18% 64% 11 50% 50% 12 Wyjątkowo negatywny
2014 IBV 24% 43% 21 60% 40% 5 -
2013 Jacksonville 0% 0% 0% 0% 0 -
2012 Jacksonville 0% 100% 1 100% 0% 1 -
2011 Voltage 0% 0% 0% 0% 0 -
2010 Voltage 0% 0% 0% 0% 0 -
2010 Saint Leo U. 0% 0% 0% 0% 0 -
2009 Saint Leo U. 0% 0% 0% 0% 0 -
2008 Saint Leo U. 0% 0% 0% 0% 0 -
2007 Saint Leo U. 0% 0% 0% 0% 0 -

Pierwsze razy

Data Rozgrywki Mecze Score Pierwsze razy

Jacksonville United

22/05/2012 US Open Cup Jacksonville - Tampa Bay 0 - 3 Pierwszy mecz w klubie, pierwszy w wyjściowym składzie, pierwsza porażka

IB Vestmannaeyjar

04/05/2014 U Fram Reykjavik - IBV 1 - 1 Pierwszy mecz w klubie, pierwszy w wyjściowym składzie
08/05/2014 U IBV - Stjarnan 1 - 2 Pierwsza porażka
12/05/2014 U IBV - Fylkir 1 - 3 Pierwsza bramka
02/07/2014 U Keflavik - IBV 1 - 2 Pierwsze zwycięstwo
13/07/2014 U IBV - Fjölnir 4 - 2 Pierwszy raz ze strzelonymi 2 bramkami

Breidablik

27/07/2015 KR Reykjavik - Breidablik 0 - 0 Pierwszy mecz w klubie
05/08/2015 Breidablik - Keflavik 4 - 0 Pierwszy w wyjściowym składzie, pierwsze zwycięstwo, pierwsza bramka
17/08/2015 Breidablik - Akranes 3 - 1 Pierwszy raz ze strzelonymi 2 bramkami, pierwszy raz ze strzelonymi 3 bramkami
03/10/2015 Fjölnir - Breidablik 0 - 2 Pierwsza czerwona kartka
17/05/2016 U Throttur - Breidablik 2 - 0 Pierwsza porażka

Jacksonville Armada

02/04/2017 NASL Jacksonville - FC Edmonton 1 - 0 Pierwszy mecz w klubie, pierwszy w wyjściowym składzie, pierwsze zwycięstwo
29/04/2017 NASL Jacksonville - Indy Eleven 1 - 1 Pierwsza bramka
13/05/2017 NASL Nth Carolina - Jacksonville 3 - 1 Pierwsza porażka

North Carolina FC

29/07/2017 NASL Nth Carolina - Puerto Rico FC 1 - 1 Pierwszy mecz w klubie
05/08/2017 NASL Miami FC - Nth Carolina 2 - 3 Pierwszy w wyjściowym składzie, pierwsze zwycięstwo, pierwsza bramka
05/11/2017 NASL SF Deltas - Nth Carolina 1 - 0 Pierwsza porażka

Fylkir

09/03/2018 Lengjubikarinn Fylkir - Selfoss 4 - 1 Pierwszy mecz w klubie, pierwsze zwycięstwo, pierwsza bramka
17/03/2018 Lengjubikarinn Grindavik - Fylkir 3 - 0 Pierwszy w wyjściowym składzie, pierwsza porażka
09/07/2018 Urvalsdeild Fylkir - Víkingur 2 - 3 Pierwszy raz ze strzelonymi 2 bramkami

Kariera zawodnika według rozgrywekOstatnio zaktualizowane 21/10/2026 o 20:26

Rozgrywki Mecze Rozegrane mecze Bramki zdobyte Gole Skuteczność Skuteczność Asysty Asysty Bramki samobójcze Bramki samobójcze Minuty Minuty Pierwsza jedenastka Pierwsza jedenastka Zółte Kartki Zółte Kartki Czerwone Kartki Czerwone Kartki Z Wygrane R Remisy P Porażki
Urvalsdeild Urvalsdeild8231174538171%58230%2523%1946%38
Icelandic League Cup Icelandic League Cup5217334660%360%340%2
Icelandic Cup Icelandic Cup32144288100%367%233%1
US Open Cup US Open Cup29050%1100%2
NASL North American Soccer League21236773438%838%843%919%4
Friendlies Friendlies31136113667%233%167%2
Gold Cup Gold Cup
Caribbean Cup Caribbean Cup22750%150%1
CAQ Copa America Qualifying156100%1100%1
WCQCONCACAFZ World Cup Qualifying - CONCACAF Zone
Europa League Europa League26950%150%150%1

Wyniki zawodnika według każdego sezonu

Sezon Klub Poziom Poz. pkt. L.mecz. Z R P B+ B-
2020 IBV 2 6 30 20 7 9 4 33 27
2019 IBV 1 12 10 22 2 4 16 23 52
2018 Fylkir 1 8 26 22 7 5 10 31 37
2017 Nth Carolina 2NASLS 5 21 16 6 3 7 21 22
2017 Jacksonville 2NASLS 4 24 16 6 6 4 17 16
2016 Breidablik 1 6 35 22 10 5 7 27 20
2015 Breidablik 1 2 46 22 13 7 2 34 13
2015 IBV 1 10 11 12 3 2 7 15 22
2014 IBV 1 10 22 22 5 7 10 28 38

Ostatnie spotkania

Data Rozgrywki Runda Drużyna 1 Score Drużyna 2 Score Minuty Bramki zdobyte Bramki samobójcze Asysty Zółte Kartki Czerwone Kartki
03 październik 202003/101DKRound 20IBV1 - 3VestriBrak danych
29 wrzesień 202029/091DKRound 19Keflavik3 - 1IBVBrak danych
26 wrzesień 202026/091DKRound 18Throttur0 - 3IBVBrak danych
21 wrzesień 202021/091DKRound 17IBV2 - 2Thor AkureyriBrak danych
15 wrzesień 202015/091DKRound 10IBV0 - 0Leiknir FBrak danych
12 wrzesień 202012/091DKRound 9IBV1 - 3KeflavikBrak danych
07 wrzesień 202007/091DKRound 16Grindavik1 - 1IBVBrak danych
02 wrzesień 202002/091DKRound 15IBV0 - 2LeiknirBrak danych
29 sierpień 202029/081DKRound 14Olafsvik1 - 1IBVBrak danych
25 sierpień 202025/08MQuarter-finalsIBV2 - 1Fram ReykjavikBrak danych
22 sierpień 202022/081DKRound 13ÍMG0 - 0IBVBrak danych
19 sierpień 202019/081DKRound 12IBV1 - 0AftureldingBrak danych
14 sierpień 202014/081DKRound 11Fram Reykjavik4 - 4IBVBrak danych
30 lipiec 202030/07MRound of 16KA Akureyri1 - 3dogr.IBVBrak danych
27 lipiec 202027/071DKRound 8IBV3 - 0ThrotturBrak danych
22 lipiec 202022/071DKRound 7Vestri3 - 3IBVBrak danych
18 lipiec 202018/071DKRound 6Thor Akureyri1 - 1IBVBrak danych
12 lipiec 202012/071DKRound 5IBV1 - 1GrindavikBrak danych
07 lipiec 202007/071DKRound 4Leiknir2 - 4IBVBrak danych
03 lipiec 202003/071DKRound 3IBV2 - 0OlafsvikBrak danych
28 czerwiec 202028/061DKRound 2Afturelding1 - 2IBVBrak danych
23 czerwiec 202023/06MRound of 32IBV7 - 0TindastóllBrak danych
20 czerwiec 202020/061DKRound 1IBV2 - 0ÍMGBrak danych
13 czerwiec 202013/06M2nd roundGrindavik1 - 5IBVBrak danych
08 marzec 202008/03LRound 4IBV3 - 2VestriBrak danych
29 luty 202029/02LRound 3Valur4 - 1IBVBrak danych
22 luty 202022/02LRound 2Stjarnan1 - 2IBVBrak danych
16 luty 202016/02LRound 1IBV5 - 0OlafsvikBrak danych
Podstawowy skład
On the bench
Nieobecny

Oceny meczowe i noty personalne

Musisz się zalogować, aby wyświetlić informacje. Jeśli chcesz uzyskać jakieś informacje, musisz ocenić zawodnika w spotkaniach, w których brał udział lub skomentować jeden z jego występów.

Najbliżsi koledzy z drużyny

photo Thorvardarson Vídir Thorvardarson Porównać 49 Mecze
photo Garner Matt Garner Porównać 33 Mecze
photo Ingason Jon Ingason Porównać 27 Mecze
photo Jeffs Ian Jeffs Porównać 27 Mecze
photo Thorsteinsson Gunnar Thorsteinsson Porównać 26 Mecze

Najczęściej odwiedzani przeciwnicy

photo Laxdal Daníel Laxdal Porównać 10 Mecze
photo Gudjónsson Brynjar Gauti Gudjónsson Porównać 9 Mecze
photo Magnusson Stefan Magnusson Porównać 8 Mecze
photo Gudmundsson Gudmundur Karl Gudmundsson Porównać 8 Mecze
photo Eiriksson Bjarni Ólafur Eiriksson Porównać 8 Mecze

Byli koledzy z drużyny

photo Geirsson
Porównać
photo Eliasson
Porównać
photo Magnusson
Porównać
photo Garner
Porównać

Inni zawodnicy

Byli koledzy z reprezentacji

photo Phillip
Porównać
Porównać
photo Williams
Porównać
Porównać
photo David
Porównać

Inni zawodnicy

Komentarze

Zaloguj się, aby zapisać swój komentarz
Powrót do góry