25 kwiecień 2024 | |||||||||
Oskar Löfström ( DIF B) | Sollentuna | ||||||||
Sotirios Nikopoulos ( Vasalunds) | Sollentuna | ||||||||
Oscar Kihlgren ( IF Karlstad) | Sollentuna | ||||||||
09 kwiecień 2024 | |||||||||
Louka Masset ( Wolny) | Eskilstuna | ||||||||
02 kwiecień 2024 | |||||||||
Dmitry Zhuravlev ( Vasalunds) | Assyriska | ||||||||
01 kwiecień 2024 | |||||||||
Filip Bovin ( FOC Farsta) | Vasalunds | ||||||||
31 marzec 2024 | |||||||||
Samir Maarouf ( Eskilstuna) | Lunds BK | ||||||||
30 marzec 2024 | |||||||||
Marco Olsson Valdés ( Aarhus GF B) | Vasalunds | ||||||||
Jerome Tibbling-Ugwo ( Wolny) | Assyriska | ||||||||
29 marzec 2024 | |||||||||
Adam Ingemarson ( Norrtälje) | Ariana FC | ||||||||
Argjend Miftari ( Mjällby) | BK Olympic | ||||||||
Amadou Camara ( VPS) | United | ||||||||
28 marzec 2024 | |||||||||
Rasmus Bonde ( AIK Solna) | Vasalunds | ||||||||
Ettan2024
Sezon
Poziom : 3
Rodzaj klubów : A
Państwo : Szwecja
Rozegrane spotkania : 127
Zdobyte bramki : 396 (3.12 bramki na mecz )
42%
Home victories
22%
Remisy
36%
Away victories
Relegatede to lower tier : Bodens, Sylvia, Aatvidabergs, Dalkurd, Motala, Ahlafors, Vänersborgs IF
Promoted to higher tier : Oddevold, Sandvikens IF
Relegated from higher tier : AFC Eskilstuna, Jönköpings
Ettan 2024's fixtures and results
8. Kolejka
Klasyfikacja generalnaOstatnio zaktualizowane 16/05/2024
pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
1
| Nordic United | 22 | 8 | 7 | 1 | 0 | 27 | 8 | +19 | |
2
| Umeaa FC | 22 | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 10 | +12 | |
3
| Hammarby TFF | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 17 | 7 | +10 | |
4
| Stockholm Internazionale | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 18 | 11 | +7 | |
5
| Assyriska | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 16 | 17 | -1 | |
6
| Vasalunds | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 5 | +5 | |
7
| Sollentuna | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 15 | -3 | |
8
| IF Karlstad | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | |
9
| Örebro Syrianska | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | |
10
| IFK Stocksund | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 17 | 18 | -1 | |
11
| Karlbergs | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 12 | 13 | -1 | |
12
| AFC Eskilstuna | 7 | 8 | 1 | 4 | 3 | 11 | 14 | -3 | |
13
| FBK Karlstad | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 19 | -8 | |
14
| Täby | 6 | 8 | 1 | 3 | 4 | 11 | 19 | -8 | |
15
| Friska Viljor | 6 | 8 | 2 | 0 | 6 | 11 | 23 | -12 | |
16
| Pitea IF | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 |
Ostatnie transfery
Rankings
1 | Nordic United | ZFriska Viljor 2-4 20/04/2024 | Z 4-1 IFK Stocksund27/04/2024 | ZPitea IF 1-5 04/05/2024 | ZFBK Karlstad 1-3 08/05/2024 | Z 3-1 Täby11/05/2024 | ZAssyriska 1-2 19/05/2024 | |
2 | Umeaa FC | RTäby 2-2 21/04/2024 | ZStockholm Internazionale 1-2 28/04/2024 | Z 2-1 FBK Karlstad04/05/2024 | Z 4-2 IFK Stocksund09/05/2024 | ZHammarby TFF 1-2 12/05/2024 | Z 3-1 Karlbergs19/05/2024 | |
3 | Falkenbergs | P 0-1 Norrby21/04/2024 | ROnsala 2-2 27/04/2024 | Z 3-0 Eskilsminne04/05/2024 | ZTorslanda 2-3 09/05/2024 | ZÄngelholms 0-2 13/05/2024 | Z 5-0 Torns18/05/2024 | |
- | Trollhättan | PLunds BK 3-2 20/04/2024 | RTorslanda 2-2 26/04/2024 | Z 2-0 Olympic Malmö04/05/2024 | ZLjungskile SK 1-5 08/05/2024 | Z 2-1 Oskarshamns12/05/2024 | ZAriana FC 0-1 19/05/2024 | |
5 | Rosengaard | Z 2-1 Onsala20/04/2024 | ZJönköpings 1-3 27/04/2024 | P 0-1 Tvaakers IF04/05/2024 | RAriana FC 2-2 08/05/2024 | Z 2-1 Ljungskile SK11/05/2024 | Z 2-0 Olympic Malmö17/05/2024 | |
6 | Hammarby TFF | RKarlbergs 2-2 21/04/2024 | Z 3-0 Friska Viljor27/04/2024 | ZAFC Eskilstuna 0-1 03/05/2024 | ZTäby 0-4 08/05/2024 | P 1-2 Umeaa FC12/05/2024 | ZFBK Karlstad 0-1 17/05/2024 | |
7 | Sollentuna | R 2-2 FBK Karlstad20/04/2024 | Z 2-1 Pitea IF28/04/2024 | RKarlbergs 2-2 04/05/2024 | ZÖrebro Syrianska 0-2 08/05/2024 | Z 1-0 IF Karlstad12/05/2024 | RAFC Eskilstuna 1-1 19/05/2024 | |
8 | Lunds BK | Z 3-2 Trollhättan20/04/2024 | RÄngelholms 1-1 26/04/2024 | PAriana FC 3-1 05/05/2024 | ROskarshamns 2-2 09/05/2024 | ZNorrby 0-2 12/05/2024 | Z 1-0 Tvaakers IF19/05/2024 | |
9 | Torslanda | ROskarshamns 1-1 20/04/2024 | R 2-2 Trollhättan26/04/2024 | ZJönköpings 0-1 04/05/2024 | P 2-3 Falkenbergs09/05/2024 | Z 3-1 Ariana FC12/05/2024 | ZEskilsminne 0-3 18/05/2024 | |
10 | Torns | RLjungskile SK 0-0 21/04/2024 | Z 2-1 Tvaakers IF27/04/2024 | RNorrby 0-0 04/05/2024 | Z 4-2 Jönköpings09/05/2024 | Z 2-0 Onsala12/05/2024 | PFalkenbergs 5-0 18/05/2024 | |
11 | Assyriska | RAFC Eskilstuna 3-3 20/04/2024 | Z 3-2 Täby28/04/2024 | Z 3-1 Stockholm Internazionale05/05/2024 | ZFriska Viljor 2-3 09/05/2024 | P 1-2 Örebro Syrianska12/05/2024 | P 1-2 Nordic United19/05/2024 | |
12 | IF Karlstad | P 1-4 Stockholm Internazionale20/04/2024 | ZVasalunds 0-1 27/04/2024 | P 0-1 Friska Viljor04/05/2024 | Z 2-1 Karlbergs08/05/2024 | PSollentuna 1-0 12/05/2024 | Z 2-1 IFK Stocksund18/05/2024 | |
13 | Tvaakers IF | P 1-2 Olympic Malmö21/04/2024 | PTorns 2-1 27/04/2024 | ZRosengaard 0-1 04/05/2024 | Z 3-0 Norrby09/05/2024 | ZJönköpings 1-2 13/05/2024 | PLunds BK 1-0 19/05/2024 | |
14 | Örebro Syrianska | RPitea IF 1-1 21/04/2024 | R 2-2 AFC Eskilstuna26/04/2024 | PVasalunds 2-0 04/05/2024 | P 0-2 Sollentuna08/05/2024 | ZAssyriska 1-2 12/05/2024 | ZTäby 1-4 18/05/2024 | |
15 | Stockholm Internazionale | ZIF Karlstad 1-4 20/04/2024 | P 1-2 Umeaa FC28/04/2024 | PAssyriska 3-1 05/05/2024 | RAFC Eskilstuna 3-3 08/05/2024 | Z 3-0 FBK Karlstad11/05/2024 | RPitea IF 2-2 19/05/2024 | |
16 | Ängelholms | PAriana FC 3-1 19/04/2024 | R 1-1 Lunds BK26/04/2024 | Z 2-0 Ljungskile SK04/05/2024 | ZOlympic Malmö 1-2 09/05/2024 | P 0-2 Falkenbergs13/05/2024 | ROskarshamns 1-1 18/05/2024 | |
17 | Vasalunds | RIFK Stocksund 0-0 19/04/2024 | P 0-1 IF Karlstad27/04/2024 | Z 2-0 Örebro Syrianska04/05/2024 | ZPitea IF 0-1 09/05/2024 | P 0-1 AFC Eskilstuna14/05/2024 | RFriska Viljor 2-2 19/05/2024 | |
18 | Ariana FC | Z 3-1 Ängelholms19/04/2024 | R 1-1 Oskarshamns27/04/2024 | Z 3-1 Lunds BK05/05/2024 | R 2-2 Rosengaard08/05/2024 | PTorslanda 3-1 12/05/2024 | P 0-1 Trollhättan19/05/2024 | |
19 | AFC Eskilstuna | R 3-3 Assyriska20/04/2024 | RÖrebro Syrianska 2-2 26/04/2024 | P 0-1 Hammarby TFF03/05/2024 | R 3-3 Stockholm Internazionale08/05/2024 | ZVasalunds 0-1 14/05/2024 | R 1-1 Sollentuna19/05/2024 | |
20 | Friska Viljor | P 2-4 Nordic United20/04/2024 | PHammarby TFF 3-0 27/04/2024 | ZIF Karlstad 0-1 04/05/2024 | P 2-3 Assyriska09/05/2024 | ZKarlbergs 1-2 12/05/2024 | R 2-2 Vasalunds19/05/2024 | |
21 | Oskarshamns | R 1-1 Torslanda20/04/2024 | RAriana FC 1-1 27/04/2024 | ZOnsala 2-3 04/05/2024 | R 2-2 Lunds BK09/05/2024 | PTrollhättan 2-1 12/05/2024 | R 1-1 Ängelholms18/05/2024 | |
22 | Norrby | ZFalkenbergs 0-1 21/04/2024 | ZOlympic Malmö 0-3 27/04/2024 | R 0-0 Torns04/05/2024 | PTvaakers IF 3-0 09/05/2024 | P 0-2 Lunds BK12/05/2024 | POnsala 2-1 19/05/2024 | |
23 | Olympic Malmö | ZTvaakers IF 1-2 21/04/2024 | P 0-3 Norrby27/04/2024 | PTrollhättan 2-0 04/05/2024 | P 1-2 Ängelholms09/05/2024 | Z 2-0 Eskilsminne13/05/2024 | PRosengaard 2-0 17/05/2024 | |
24 | Ljungskile SK | R 0-0 Torns21/04/2024 | Z 3-0 Eskilsminne28/04/2024 | PÄngelholms 2-0 04/05/2024 | P 1-5 Trollhättan08/05/2024 | PRosengaard 2-1 11/05/2024 | R 2-2 Jönköpings19/05/2024 | |
25 | IFK Stocksund | R 0-0 Vasalunds19/04/2024 | PNordic United 4-1 27/04/2024 | R 2-2 Täby03/05/2024 | PUmeaa FC 4-2 09/05/2024 | Z 4-1 Pitea IF12/05/2024 | PIF Karlstad 2-1 18/05/2024 | |
26 | Karlbergs | R 2-2 Hammarby TFF21/04/2024 | ZFBK Karlstad 0-3 27/04/2024 | R 2-2 Sollentuna04/05/2024 | PIF Karlstad 2-1 08/05/2024 | P 1-2 Friska Viljor12/05/2024 | PUmeaa FC 3-1 19/05/2024 | |
27 | Onsala | PRosengaard 2-1 20/04/2024 | R 2-2 Falkenbergs27/04/2024 | P 2-3 Oskarshamns04/05/2024 | PEskilsminne 2-1 09/05/2024 | PTorns 2-0 12/05/2024 | Z 2-1 Norrby19/05/2024 | |
28 | Jönköpings | ZEskilsminne 1-3 20/04/2024 | P 1-3 Rosengaard27/04/2024 | P 0-1 Torslanda04/05/2024 | PTorns 4-2 09/05/2024 | P 1-2 Tvaakers IF13/05/2024 | RLjungskile SK 2-2 19/05/2024 | |
29 | Eskilsminne | P 1-3 Jönköpings20/04/2024 | PLjungskile SK 3-0 28/04/2024 | PFalkenbergs 3-0 04/05/2024 | Z 2-1 Onsala09/05/2024 | POlympic Malmö 2-0 13/05/2024 | P 0-3 Torslanda18/05/2024 | |
30 | Pitea IF | R 1-1 Örebro Syrianska21/04/2024 | PSollentuna 2-1 28/04/2024 | P 1-5 Nordic United04/05/2024 | P 0-1 Vasalunds09/05/2024 | PIFK Stocksund 4-1 12/05/2024 | R 2-2 Stockholm Internazionale19/05/2024 | |
Najdłuższe serieOstatnio zaktualizowane 20/05/2024 o 03:50
Serie zwycięstw
Serie porażek
Serie remisów
Serie bez remisów
Serie bez porażki
Serie bez zwycięstwa
Niezwyciężone serie
Bezbramkowe serie
Serie straconych bramek
Serie zdobytych bramek
Klub | Serie | Trwające | |
---|---|---|---|
Nordic United | 7 | 7 | |
Umeaa FC | 5 | 5 | |
Falkenbergs | 4 | 4 | |
Trollhättan | 4 | 4 | |
Stockholm Internazionale | 3 | ||
Assyriska | 3 | ||
Tvaakers IF | 3 | ||
Hammarby TFF | 3 | ||
Lunds BK | 2 | 2 | |
Torns | 2 | ||
Vasalunds | 2 | ||
Oskarshamns | 2 | ||
Norrby | 2 | ||
Ariana FC | 2 | ||
Rosengaard | 2 | 2 | |
Eskilsminne | 2 | ||
Ängelholms | 2 | ||
FBK Karlstad | 2 | ||
Olympic Malmö | 2 | ||
Örebro Syrianska | 2 | 2 | |
Sollentuna | 2 | ||
Torslanda | 2 | 2 | |
Täby | 1 | ||
Jönköpings | 1 | ||
IFK Stocksund | 1 | ||
IF Karlstad | 1 | ||
Karlbergs | 1 | ||
Ljungskile SK | 1 | ||
Pitea IF | 1 | ||
Friska Viljor | 1 |
Ranking matchday by matchdayOstatnio zaktualizowane 20/05/2024 o 03:50
Drużyna \ Run. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nordic United | 3 | 2 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||
Umeaa FC | 2 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||
Hammarby TFF | 13 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||
Assyriska | 7 | 11 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||
Vasalunds | 3 | 4 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||
Stockholm Internazionale | 7 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||
Karlbergs | 11 | 13 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||
FBK Karlstad | 13 | 5 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||
IF Karlstad | 5 | 9 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||
Täby | 5 | 9 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||
Örebro Syrianska | 7 | 7 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||
Sollentuna | 15 | 15 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||
IFK Stocksund | 1 | 12 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||
Pitea IF | 7 | 8 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||
AFC Eskilstuna | 11 | 14 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||
Friska Viljor | 16 | 16 | 16 |
Most frequent scoresOstatnio zaktualizowane 20/05/2024 o 03:50
Score | Frequence |
---|---|
0 - 0 | 5 times |
1 - 0 | 22 times |
1 - 1 | 12 times |
2 - 0 | 12 times |
2 - 1 | 26 times |
2 - 2 | 14 times |
3 - 0 | 11 times |
3 - 1 | 12 times |
3 - 2 | 8 times |
Score | Frequence |
---|---|
3 - 3 | 2 times |
4 - 0 | 3 times |
4 - 1 | 5 times |
4 - 2 | 4 times |
5 - 0 | 3 times |
5 - 1 | 3 times |
5 - 2 | 1 times |
6 - 0 | 1 times |
Komentarze